Proteus library'e yeni bir eleman oluşturma

black

Üye
Arkadaslar elinde isis'in library sinde DsPic30F4011 olan var mı acaba yada yoksada library'e yeni bier eleman nasıl yaparız ve eklerız bana bunun hakkında yardımcı olacak var mı şimdiden teşekkürler.

Acil yardım ,yardım edin ....vs. gibi başlıklarla konu açmak yasaktır.

Düzenleme:
korkmaz_design

bende bilmiyorum bunu önemli bir şey aslında bilen varsa yardımcı olursa çok sevaba girer arkadaşlar

Öğrenince , yaptığınız çalışmaları-parçaları paylaşacakmısınız ?

şuan bilgisayarımda proteus yüklü değil ama aklımda kaldığınca anlatayım ilham olur :D

ilk önce yapacağın bi malzemeye benzer bitane seç ve o şeçiliken aygıtı parçala(tam hatırlamyıorum ama decompose gibi bişeydi) diye bi seçenek olması lazım sonra bacak ekleyip çıkarabiliyosun. bacaklara numara verdiktensonra proteusun araç çucuklarını kurcaladığında make device yazıyo olması gerek. onu seçiyosun ufak ufak pencerelerde işini halledersin zate.

ares karşılığınıda aresi ayrı olrak açtıktan sonra baskı devresini tasarlayıp kaydet ısıte az once dediğim ufak pencerelerde sana ares karşılığını soruyo ordan açıp ekledinmi iş biter sanırsam :d

ama similasyon yapamassın.

hadi selametle. . .

peki bir yükselteç devresi çizdim diyelim bunu tda vs gibi entegre elemana dönüştürebilir miyim? kanımca simulayon gerçekleşebilir.
ama nasıl yapıldığını bilmiyorum
bu make deviceyi bi kurcalamak lazım

Forum istatistikleri

Konular
128,207
Kullanıcılar
449,987
Son üye
mavcil19

Yeni konular

Geri