Programlanabilen 4adet setli saat

erdi001

Üye
4set degeli ds1302li timer devresi similasyonu projesini henüz tam olarak bitirmedim son halinide eklerim
kullanımı:
b1 butonu ile menu ye girilir cursor üzerindeki rakam b2 ve b3 butonu ile artırılıp azaltılarak saat ayarı yapılır tekrar b1 le devam ederek set saatleri girilir alarm veren cıkıslar b2 btonu ile tektek b3 butonu ile tamamı resetlenir

Paylaşılan Dosya, Dosya Paylaşım Sitesinden Silindiği İçin Konu Çöpe Taşınmıştır.

saatin setleri yanına reset eklendi yeni hex dosyası alttaki

Paylaşılan Dosya, Dosya Paylaşım Sitesinden Silindiği İçin Konu Çöpe Taşınmıştır.

saat projesine rs232 ve geri butonu ekledim saat ve setler ayrı butonlardan ayarlanıyor geri gelmek için set menüsünde iken saat ayar butonuna basınca geri gelir saat ayarda ikende set ayar butonuna basınca geri gelir
rs232 yi rahat test yapabilmek için ekledim seri porttan hem saat ayarı hemde set resetler gönderilebilyor sanal seriport uygulaması ile kullanabilir sanal seriport için ben elitma software kullanıyorum

projenin yeni hali altta;
Projede ufak bir düzeltme yaptım seri portla ilgili sıkıntı vardı saat 13:25 den önce indirenler yeniden indirebilir

Forum istatistikleri

Konular
128,480
Kullanıcılar
450,447
Son üye
alm3lm

Yeni konular

Geri