Profilo üst taraf soğutuyor alt taraf soğutmuyor.

Merhaba.
öncelikle iki parçanın değişimi hakkında bilgi almak için yazıyorum. şimdiden teşekkür ederim.
daha önce buz dolabının üst tarafı buzlandığı zaman açıp buzu temizliyorduk, normal çalışmaya devam ediyordu.
ama şimdi artık iki güne bir buzlanıyor.

bende biraz araştırma yaptım sıcaklık sensörü ve buz tutan bölümün içerisindeki sensörlerin bozuk olabileceği gibi bir şey gördüm.

avometre ile test ettim. ve bunları gerçekten bozuk olduğunu gördüm. ürünlerin üzerinde söyle yazıyor.

galiba sıcaklık sensörü : ITW METALFLEX TV 433 C N 2/250~TF72 C
buda buz olan alan içerisinde bulunan şey : EPCOS 12/12 5KA310 V2 109986625 9000458148 M27/2012 TANSEL TEST OK

ben bu iki ürünü nereden bulabilirim.
daha önce site üzerinden satış yapan birisine sordum ürün olarak "Profilo buzdolabı NTC Sıcaklık Sensörü - 00619691"
bunu sordum ama bunun o ürün olmadığını söyledi.

acaba bu iki ürünü nereden bulabilirim. yardımcı olursanız sevinirim. iyi günler.

Uyarıdan sonra düzeltme
model
Model.jpg

Problem böyle kar ve buzlanması
Sorun.jpg

Benim ölçtüğüm ve bozuk olduğunu bildiğim iki parça bunların isimlerini nasıl bulacağımı bilmiyorum.
Temiz Alt.jpg

bunlarda o ikisinin soketleri
Temiz Üst.jpg

Son düzenleme:
Merhaba.
öncelikle iki parçanın değişimi hakkında bilgi almak için yazıyorum. şimdiden teşekkür ederim.
daha önce buz dolabının üst tarafı buzlandığı zaman açıp buzu temizliyorduk, normal çalışmaya devam ediyordu.
ama şimdi artık iki güne bir buzlanıyor.

bende biraz araştırma yaptım sıcaklık sensörü ve buz tutan bölümün içerisindeki sensörlerin bozuk olabileceği gibi bir şey gördüm.

avometre ile test ettim. ve bunları gerçekten bozuk olduğunu gördüm. ürünlerin üzerinde söyle yazıyor.

galiba sıcaklık sensörü : ITW METALFLEX TV 433 C N 2/250~TF72 C
buda buz olan alan içerisinde bulunan şey : EPCOS 12/12 5KA310 V2 109986625 9000458148 M27/2012 TANSEL TEST OK

ben bu iki ürünü nereden bulabilirim.
daha önce site üzerinden satış yapan birisine sordum ürün olarak "Profilo buzdolabı NTC Sıcaklık Sensörü - 00619691"
bunu sordum ama bunun o ürün olmadığını söyledi.

acaba bu iki ürünü nereden bulabilirim. yardımcı olursanız sevinirim. iyi günler.

fotograf görelim böyle parçanını üzerinde yazan koda göre iş olmaz dolabın marka model numarası nedir dolabın resmini görelim

Forum istatistikleri

Konular
128,163
Kullanıcılar
449,927
Son üye
yusuf2023

Yeni konular

Geri