Profilo çamaşır makinası voltaj düşüklüğü

Snlvc

Üye
Katılım
20 Kas 2019
Mesajlar
3
Puanları
3
Yaş
46
Profilo marka çamaşır makinası aldık.Ikide bir duruyor çalışmıyordu.Servis çağırdık, voltaj düşük dedi.Elektrikçi çağırdık tesisat sağlam elektrik kurumuna gidin dedi.Elektrik kurumuna gittik, önce ekip geldi.Ekipten biri abi voltaj düşük kuruma dilekçe ver dedi.Verdik.Sonuç voltajınız normal dediler.Arada kaldık vesselam.Şimdi bu çamaşır makinasının düşük voltaj kontrol sistemini iptal etmek mümkün mü.Yanabilir dediğinizi duyar gibiyim.Olsun, yoksa makinayı ben yakmayı düşünüyorum.5saatte bir makina çamaşır yıkanmazmı yahu.Neyse, durum böyle.Bu sistemi iptsl etmenin bir yolu varsa iptal etmek istiyorum.Ssygılar..
 

GUNAY ELEKTRIK

Paylaşımcı üye
Katılım
7 May 2011
Mesajlar
928
Puanları
108
Yaş
58
Konum
İSTANBUL
Arkadaşım bölgeniz neresi bilmem lakin bölge idaresinin genel müdürlüğüne komşular ve mah. ne kadar çok abone o kadar iş deyimiyle imza toplayıp dilekçe vermelisiniz. Verdiğiniz dilekçenin kayıt numarasını almayı unutmayın iş takibinde sormak için. İkinci bir şık eve gelen voltajı ölçün en düşük olduğunu kabul ederek bir regülatör almanızı öneririm. Bu tür işlerle çok uğraştım.
 
Konu Sah
S

Snlvc

Üye
Katılım
20 Kas 2019
Mesajlar
3
Puanları
3
Yaş
46
İşginiz için teşekkür ederim.Eskişehir merkezdeyim.Dilekçe vs uğraştım.Bölgenizdeki trafoda artıracak kademe yok deniyor.Regülatör yerine çamaşır makinasını değiştirmek daha mantıklı.Bundan önce bosch vardı, böyle problem yaşamadık.Şimdi makina yanarsa yansın noktasındayım.Voltaj düşük uyarısı nasıl iptal edilir bulsam hemen iptal edicem.Makina ya çalışacak, ya da değişecek.Nereden soktum şu profiloyu eve.Iptal etmenin bir yolu varmıdır?
 

GUNAY ELEKTRIK

Paylaşımcı üye
Katılım
7 May 2011
Mesajlar
928
Puanları
108
Yaş
58
Konum
İSTANBUL
Makinanın çalışmadığı kadar volt düşükse evdeki diğer cihazların da durumu sakata biner. Tv, buzdolabı, bulaşık makinası vb. Siz bilirsiniz tabiki de regülatör olsa tüm evin ve cihazların yararına olacaktır diye biliyorum. İptal olayını ana servisten öğrenmek gerekir.
 

Sponsor Bağlantı

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
110,857
Mesajlar
781,006
Kullanıcılar
408,992
Son üye
huseyinaktas3

Yeni konular

Üst