Proexpert DW-500 sanayi tip bulaşık makinası...

Herkese selamlar;
Forumunuzu internette bir konu hakkında arama yaparken buldum, öncelikle kendimi tanıtayım, ismim Fatih ve Aydın - Kuşadası'nda yaşıyorum. Bir konu hakkında yardıma ihtiyacım var umarım buradan bana yardım edecek birileri çıkar.
Ben bir jandarma karakolunda görev yapıyorum, karakolumuzda bulunan Proexpert DW-500 model sanayi tipi bulaşık makinası elektrik hattı problemi nedeni ile bir süredir kullanılamıyordu, bugün elektrik hattı ile ilgili sıkıntıyı giderip makinayı bağladığımızda bir sürpriz ile karşılaştık, melesef fareler makinanın içerisinde ne kadar elektrik kablosu var ise hepsini kemirmişler, hatta mübalağa etmeden söylüyorum ki darmadağın etmişler, muhakkak ki servis imkanları ile yapılabilir ama bu hem maliyet hemde zaman açısından bize sıkıntı oluşturuyor, hat için gelen elektrikçi arkadaş eğer elektrik devre şemasınıu bulabilirsek bize yardımcı olabileceğini söyledi, internette kendi imkanlarım ile yaptığım araştırmada bir sonuca ulaşamadım, bu konu ile ilgili bana yardımcı olabilecek birisi var ise çok memnun olurum, saygılar...

Forum istatistikleri

Konular
128,217
Kullanıcılar
450,000
Son üye
ozproje46

Yeni konular

Geri