PLC Programı

kamil kat

Üye
BB383A73-4720-472C-A09D-652168EF170C.jpeg
Bu sorular hakkında yardımcı olurmusunuz ? Çok teşekkür ediyorum

Ekli dosyalar

• image.jpg
    image.jpg
    383.5 KB · Görüntüleme: 26
abicim siz derste görmediniz mi bu konuları ?

niye böyle hazıra konmak istiyorsunuz ?

niye hiç araştırmıyorsunuz niye hiç öğrenmeye çalışmıyorsunuz. ?

sen bir şeyler yapmaya çalış yaptıklarını paylaş nerede hata varsa o noktada yardımcı olalım.

abicim siz derste görmediniz mi bu konuları ?

niye böyle hazıra konmak istiyorsunuz ?

niye hiç araştırmıyorsunuz niye hiç öğrenmeye çalışmıyorsunuz. ?

sen bir şeyler yapmaya çalış yaptıklarını paylaş nerede hata varsa o noktada yardımcı olalım.
Yok abi görmedik yani görecektik maalesef dönem kapandı bizede slayt atıp sadece konu veriyorlar ben 3 gündür bakıyorum ama temel olmayınca yapamıyorsun ne dediğimi anlata bilmişimdir umarım

Hocanız soru bile sormamış. Bunları bilmiyorsanız daha alfabeyi bilmiyorsunuz ki yazı yazasınız.

abicim bakın bunlar işin en temel ve basit noktaları. bunlar anlatılmamış olamaz.

o ders slaytlarında eminim vardır bu konular .

ha oldu ki evet hoca anlatmadı bak girersin internete plc programlama yazarsın bir dünya doküman çıkıyor. hepsinde de bu örnekler var zaten.

internette megep in plc programlama dökümanları var. indir incele cevabını bulacaksın.

Google a plc programlama megep yaz çıkar.

Yok abi görmedik yani görecektik maalesef dönem kapandı bizede slayt atıp sadece konu veriyorlar ben 3 gündür bakıyorum ama temel olmayınca yapamıyorsun ne dediğimi anlata bilmişimdir umarım

Bu bölüm okunuyorsa biraz merak olmasinda fayda var, Google amcaya sorsan kardesim, yine cözersin bu dersini...

Hocanız soru bile sormamış. Bunları bilmiyorsanız daha alfabeyi bilmiyorsunuz ki yazı yazasınız.
Maalesef bilmiyoruz yani bilsek soru sormayız dersimiz yok sınavımız var yani size soru sormaya gelmiyor
abicim bakın bunlar işin en temel ve basit noktaları. bunlar anlatılmamış olamaz.

o ders slaytlarında eminim vardır bu konular .

ha oldu ki evet hoca anlatmadı bak girersin internete plc programlama yazarsın bir dünya doküman çıkıyor. hepsinde de bu örnekler var zaten.

internette megep in plc programlama dökümanları var. indir incele cevabını bulacaksın.

Google a plc programlama megep yaz çıkar.
Abi 1 hafta okula gidildi sonra malum korona virüs nedeniyle okul tatil oldu hocada bize 1 hafta süre verdi öğrenmediğimiz şeyin sınavınıyapıyoruz

Malesef insanlar anlamak istemiyor

Moderatör tarafında düzenlendi:
Bak küçük kardeşim bu tip soruları cevabını bu forumda çok nadir arkadaşlar cevaplar çünkü biz genelde pratik te oluşan iş gucunu sekteye ugratan uretimi kisitlayan bakim gerektiren bizede anlatirken keyif veren sorunlarla ilgileniriz sen bu sorulari kendi arkadas ortaminda edinmeye calissan daha iyi olur senin icin once bi temeli kavra sonra takildigin yerde bizlere danış.

Forum istatistikleri

Konular
128,360
Kullanıcılar
450,228
Son üye
Aydinyilmaz20

Yeni konular

Geri