PLC Eğitimi - İstanbul

tanay

Üye
İstanbul'da Tamamı Uygulamalı PLC eğitimleri devam ediyor...

Yeni eğitim 3 Temmuz'da...

Kaçırmamanızı tavsiye ederim, kontenjan sadece 10 kişi...

Ayrıntılı bilgi ve başvuru için aşağıdaki linke bakınız...

EMO - EGT.01 PLC TEMEL EĞİTİMİ 2. GRUP (İSTANBUL)

Istanbul da ikamet etmeyenler giremiyecek mi bu kurslara

bu kurstan bişi olmaz boşuna gidip paranızı çarçur etmeyin arkadaşlar...

bu kurstan bişi olmaz boşuna gidip paranızı çarçur etmeyin arkadaşlar...
fastaec arkadaşımızın tamamen ticari kaygılarla yazdığı mesajı kınıyorum. Meğerse kendisi de plc kursu düzenliyormuş, o yüzden çamur at izi kalsın politikası içerisindeler...
Ben tüccar değilim, bir kamu kurumu niteliğinde olan Elektrik Mühendisleri Odasında verilen plc eğitiminden söz edilmiş ve o plc setlerinde encoder'dan, servo motoruna, servo sürücüsüne, dijital-analog kartlarına, hızlı sayıcı kartlarına, haberleşme kartlarına, operatör paneline kadar herşey mevcut. Herkesin plc seti diye tabir ettikleri ve onlar üzerinden eğitim verdikleri, 1 plc ve 3-5 lamba ve anahtardan oluşmuyor.
Ayrıca bu içerikte verilen bütün eğitimler 1500 TL civarındadır, yer neresi olursa olsun...
Bilmediğiniz şeyler hakkında sallama yorum yapmayın...

Son düzenleme:
Bir de siemensin (sitrain) eğitim fiyatlarına bir bakın. Ne kadar yüksek. Bu eğitim hiç plc bilmeyenler donanımını görmek isteyenler için bir fırsattır bence. Eğer siemens öğrenmek istiyosanız piyasada bu fiyatın biraz üzerinde makul fiyatlarda kurslar var. ama o kurslarda da Murtezzanın bahsettiği aksesuarların olduğunu sanmıyorum.

İstanbul'da Tamamı Uygulamalı PLC eğitimleri devam ediyor...

Yeni eğitim 17 Temmuz'da...

Kontenjan her arkadaşın tümüyle birebir plc kullanabilmesi için sadece 10 kişi...

Ayrıntılı bilgi ve başvuru için aşağıdaki linke bakınız...

EGT.01 PLC EĞİTİMİ 2. GRUP (İSTANBUL)

turkiyede olsam parasina bakmadan katilirdim

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
128,307
Kullanıcılar
450,144
Son üye
Saffetarli

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler