Parasızlığı anlatan en güzel video

GND-

Üye
parasızlığı anlatan daha güzel bir video görmedim ...

Tamamen boş laf..

Sen onu benim gibi sağlık problemi yaşayanlara sor bakalım para mı sağlık mı diye? Allah başa vermesin dünya kadar paran olsa da öyle dertler var ki paraya lanet okursun.

Tamamen boş laf..

Sen onu benim gibi sağlık problemi yaşayanlara sor bakalım para mı sağlık mı diye? Allah başa vermesin dünya kadar paran olsa da öyle dertler var ki paraya lanet okursun.

doğrudur abi haklısın tabiki sağlıka para mukayese edilemez bende sağlık sorunları yaşıyrum ama şuda bir gerçek parasız da hiç birşey olmuyor ...

Para araçtır..para er geç kazanılır ama sağlık gitti mi gidiş o gidiş...

doğrudur abi haklısın tabiki sağlıka para mukayese edilemez bende sağlık sorunları yaşıyrum ama şuda bir gerçek parasız da hiç birşey olmuyor ...

DOĞRUDUR , yaşayan bilir !!!

Parasızda olmuyor !!!
halimize şükredelim .

SAĞLIK-İÇİN-PARA-PARA-İÇİN-SAĞLIK.jpg

Tamamen boş laf..

ALLAH cümlemize acil olarak sağlık sıhat şifa afiyetler huzur ve yaşama sevinci versin

ALLAH cümlemize acil olarak sağlık sıhat şifa afiyetler huzur ve yaşama sevinci versin

amin cümlemize.....
Valla belki yeri değil burası ama ben geçen gün öyle daraldım ki tuttum evdeki kumbaramı kırdım kara günler için para biriktirdiğim kumbramı kırdım içinden 17-18 lira çıktı yoklupğun gözü kör olsun.. :( :( :(

Bu filmin sonunda hazine arayıp parayı bulamayınca deliriyordu... Böyle hüzünlü bir filimdir. Parasızlıkta çok parada insanı delirtir..Fazla düşünmemek lazım

Forum istatistikleri

Konular
128,164
Kullanıcılar
449,927
Son üye
yusuf2023

Yeni konular

Geri