Papuç pensesi

efsane042

Üye
Merhaba papuc pensesi alacagim tavsiyelerinizi alabilirmiyim en fazla 90mm papuc da kullanirim
Buna gore hidrolik mi tavsiye edersiniz yoksa manuel olanimi
Ayrica hidrolikler uzun omurlumu yoksa sikintilimi simdide tesekkurler

Ustam fiyat olarak hidrolikle manuel assagi yukari ayni o yuzden kullanici yorumlarina basvurdum

Ustam fiyat olarak hidrolikle manuel assagi yukari ayni o yuzden kullanici yorumlarina basvurdum
aynı derken aynı markanın modelleri arasındamı acaba 3-4 kat fark var manuelle hidrolikler arasında manuelini yeni 2000 tl ye aldık yajklaşık... çok aşırı kullanmayacaksan hidroliğe gerek yok bencede tabii para coksa alınabilir :)

Mekanik 120 likler 400 tl civari sitelerden baktigimda hidrolikler ise 500 600 tl civarinda
Bu fiyata satilanlar is gormezmi
aynı derken aynı markanın modelleri arasındamı acaba 3-4 kat fark var manuelle hidrolikler arasında manuelini yeni 2000 tl ye aldık yajklaşık... çok aşırı kullanmayacaksan hidroliğe gerek yok bencede tabii para coksa alınabilir :)
Benim sitelerde gordugum fiyatlar mekanik 400 hidrolik 500 600 civarinda bu fiyattaki urun is gormezmi yada bu fiyata alcaksak mekanik mo tercih etmeliyiz

Mekanik 120 likler 400 tl civari sitelerden baktigimda hidrolikler ise 500 600 tl civarinda
Bu fiyata satilanlar is gormezmi

Benim sitelerde gordugum fiyatlar mekanik 400 hidrolik 500 600 civarinda bu fiyattaki urun is gormezmi yada bu fiyata alcaksak mekanik mo tercih etmeliyiz
benim kafa biraz karıştı kusura bakma ben hidrolik ile şarjlıları kıyasladım sana hidrolik şafak marka o fiyata aldık şarjlıların fiyatı internette 8000 tl civarındaydı galiba hidrolik almanı tavsiye ederim manuel kullanmadım ama haliyle biraz daha zorlar tabii herkesin alete ayırabileceği miktar farklıdır ama tabii boyle aletleri alırken birazda paraya kıymak gerekiyor çünkü ağır şartlar altında çalışıyorlar..şafak marka iyidir bu tip aletlerde pabuç pensesi ve yüssük sıkma pensesi kullanıyoruz iş yerinde memnunuz yussuk sıkmayıda 500 tl civarında almıştık...

hidrolik hem pahalı hemde taşıması zor!!
bende mekanik şafak var 120lik pabuç sıkıyom memnunum

Forum istatistikleri

Konular
127,956
Kullanıcılar
449,606
Son üye
rasit.

Yeni konular

Geri