otomobil beyni tamir edebilecek işinin ehli elektronikci arıyorum

kacmazzz

Üye
arkadaşlar serviste aracımın beyninde arıza oldugu söylendi problem gaz sensöründeymiş bu konuda bana yardımcı olacak birini arıyorum mümkünse tamir konusunda tabiki karşılıgını vermek şartıyla izmir içinde bir arkadaş olursa çok iyi olur

arkadaşlar serviste aracımın beyninde arıza oldugu söylendi problem gaz sensöründeymiş bu konuda bana yardımcı olacak birini arıyorum mümkünse tamir konusunda tabiki karşılıgını vermek şartıyla izmir içinde bir arkadaş olursa çok iyi olur
arkadaşlar yarımcı olacak yada birini önere bilecek kimse yokmu

TEL: 0506 839 72 15 benden de selam söyle marmaristen osman dersiniz

2. sanayi'de Fethi usta var, araba beyinleri konusunda uzmandır.

TEL: 0506 839 72 15 benden de selam söyle marmaristen osman dersiniz

ali ustayla telefonda görüştüm kendisinden bilgi aldım ve hafta sonu yanına gidicem sizinde selamınızı ilettim öneride bulunan arkadaslara tesekkür ederim

Geçenlerde banada aynı şeyi söyledi bir usta

"beyinde problem var değişmesi lazım"

eve gelince birde ben kendim bakayım dedim sisteme.

ölçtüm biçtim

fark ettimki beyinde değil beyine gelen enerjide problem var. ara sıra kesiliyor. problemin sigorta kutusundan olduğunu keşfettim ve değiştirdim. ustaya kalsan 400 tl vermiş ve problemimi halledememiştim

bence arabayı gösterdiğiniz usta her ne kadar işinin ehli olsada birde kendiniz elinizi atın derim ilk olarak

eminimki elektrik konusunda piyasadaki çoğu oto elektrik ustasından daha ustadır bu forumdaki meslektaşlarım

Forum istatistikleri

Konular
127,952
Kullanıcılar
449,599
Son üye
Gksn

Yeni konular

Geri