Otomasyon projelerinizi dışarıdan yapabilirim

Dışarıdan destek almak isteyen firma veya şahıslara otomasyon konusunda hizmet verebilirim

plc programlama ( siemens , wago , omron , mitsubishi , delta , lyan , unitronics)
bina otomasyonu ( DALI , Knx , BACNET, MODBUS , MBUS , MPBUS ....)
makina otomasyonu ( Servo motor kontrol , step motor kontrol , frekans konverterleri , hmi uygulamaları .. )
Scada ve uzaktan izleme ......

proje bazlı dışarıdan destek verebilirim , projerlerinizi gönderirseniz yardımcı olmaya çalışrım , şu anda hali hazırda bir firmada çalışmaktayım ekstra gelir olması maksatlı çalışacak projeler arıyorum

Bana iletişim bilgilerinizi gönderebilirmisiniz. Bneim mail adresim [email protected]. Göndereceğiniz mailde konuya otomasyon projeleri hk. diye yazarsanız sevinirim hatırlamak için...

Slm irtibat numaranızı gonderirmisiniz

Sent from my LG-D802 using KontrolKalemi.Com Forumu mobile app

Dışarıdan destek almak isteyen firma veya şahıslara otomasyon konusunda hizmet verebilirim

plc programlama ( siemens , wago , omron , mitsubishi , delta , lyan , unitronics)
bina otomasyonu ( DALI , KNX , BACNET, MODBUS , MBUS , MPBUS ....)
makina otomasyonu ( Servo motor kontrol , step motor kontrol , frekans konverterleri , hmi uygulamaları .. )
scada ve uzaktan izleme ......

proje bazlı dışarıdan destek verebilirim , projerlerinizi gönderirseniz yardımcı olmaya çalışrım , şu anda hali hazırda bir firmada çalışmaktayım ekstra gelir olması maksatlı çalışacak projeler arıyorum
Ozelden gorusebilirmiyiz selamlar

Forum istatistikleri

Konular
128,182
Kullanıcılar
449,951
Son üye
N4POLYOON

Yeni konular

Geri