Otobüsün tekerleği büyük olduğu için normalden hızlı gidermiş !!

@hlyahkan , yazıpda arkasında duramadığım bir yazımı gösterebilirmisin ?
Tarzım çok kibar aslında , anlayana.
Açıklayayım sana .
Otobüsün hızı kadar arkadaşının göstergesi-hızıda şaibeli , referans alınabilir mi mechul.
Fabrika uyumlu lastiği olup olmadığı mechul.
Lastik ebadı büyüdü güç düştü hızlı gidemez , yok çapı küçüldü çekişi arttı gibi iddialarda hani belki Serçe kullanıcıları için geçerli.
40-50 kişiyi bir sürü kargo ile birlikde taşıyabilen rampalarda viraj olmadıkça çok nadir yerlerde vites küçülten günümüz otobüslerinide bir valiz fazlasına kağnı ettiniz ya , kendinizi teknik eleman sanırsınızdır şimdi.
Lastik ebadını büyüttüğü oranda hızıda artacaktır bunu bilmeyene ne demeli?
Bunu ciddi ciddi konu yapana ne demeli ?
Bu kadar düştü mü bu forumdakilerin kalitesi ?

Hoş , bende 90 la gidenlerin durana göre hızlarının eşitliğini kavrayamadığıma göre ...

Yukarıda bir kısmını açıkladığım konuları değerlendirmek için lise düzeyinde bilgi bile çok gelir.
Böyle basit şeyleri göremeyene ben yerleri bile süpürttürmem bırakın teknik iş yaptırmayı.
Teknik eleman olmanın büyük bir mesuliyeti vardır.
İyi bilmeden asla bir işe kalkışmaz asla bilmediği konularda sallamaz.
Böyle yapmayana hoş görü vatana ihanet gibidir.
Birileri çıkıp sallayacak geyikten farksız konu oluşacak ve benim yazdıklarımı anlamaya çalışmak bir kenara birde laf edeceksin öyle mi ?

Doğru düzgün soranlar her zaman doğru düzgün cevaplarını alıyorlar.
Saçma sapan yazanlara da kara mizah karışık olsada mutlaka içerisinde bilgi olan yazılar yazarım.
Anlayana sivirisinek saz misali.

Yorum okuyucuların...

Merak etmeyin teknik bilgime şüphem yok işimdede en iyilerdenim işim makineyle değil ayrıca arkadaşım okadar ısrar ettiki yanlışını göstermek için sordum cavaplarlarsa görsünler diye benim sözüme inanmadı napayım. Kolay gelsin size.

Konuyu serbest konulara açmışım maksat muhabbet olsun arkadaşım ne olduğunu anlasın diye fıkra paylaşanlar var ben en azından birilerinin bilgilerini buraya dökmesini sağladım

Konuyu silerseniz sevinirim bazılarının zoruna gidiyorum

Moderatör tarafında düzenlendi:

Forum istatistikleri

Konular
128,260
Kullanıcılar
450,082
Son üye
feritkvl14

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri