op77a acılmama sorunu

HAL

Üye
herkeze kolay gelsın.op77a ya os update atarken elektrık kesıldı.sonra tekrar enerjı verdıgımızde ekrana enerjı geldı ama acılıs sayfasında kaldı.transfer-start menusune gecmıyor,bırkac arkadasa sordum flajı sılınmıs olabılır dedı.acaba bu cıhazı tamır edebılecek.flajını atabılecek yada benım yapabılecegım bırsey varmı acaba sıemense gonderecegım ama cok uzun zamanda gelıyor benımde ancak pazartesıye kadar zamanım var. yardım edecek arkadaslara ıhtıyacım var hemde cok acıl

Yazımızda endüstrinin can damarı sayılabilecek PLC’yi inceleyeceğiz.
KNX Standardı, küçük bir rezidansın içerisindeki aydınlatma, perde panjur, klima kontrolünden, Dünya’nın en büyük havalimanlarındaki aydınlatma otomasyonu gibi çözümler için tercih edilen bir Dünya standardıdır.
ama ekran hıc haberlesmıyor transfer menusune gecmıyorkı gecse haberlesecek dısarıdan elle reset ımkanı yokmu acaba yada flajını resetleyecek bırsey

Hocam bu ürünün manulali aşağıdaki linkte mevcut ( sizdede mevcut olabilir)
klavuzun 113 ve 114 sayfasında işletim sistemi güncellenmesine yönelik olası enerji kesilmesinden bahsediyor, ingilizceniz yeterliyse bir şeyler çıkabilir, iyice inceleyebilirsiniz. Bence donanımın bir şekilde koruması olmalı, çünkü enerji kesilmesi herzaman olasıdır...inşaallah cihaz kurtulur...

Siemens Industry IA/DT/BT Service&Support - Automation Service, Automation Support, Simatic Service, Simatic Support, Technical Support, Technical Consulting

manual

http://support.automation.siemens.c...ib.csFetch&nodeid=21086685&forcedownload=true

Sagolasın kardesım ıyı degılama yarın arkadaslara cevırtırecegım

Forum istatistikleri

Konular
128,237
Kullanıcılar
450,046
Son üye
premier92

Yeni konular

Geri