Omron cj1m serisi plc um ve task koruma

oziozmoz

Üye
Omron cj1m plc um koruması mevcut. Bunu nasıl aşabilirim? Teşekkürler.

KNX Standardı, küçük bir rezidansın içerisindeki aydınlatma, perde panjur, klima kontrolünden, Dünya’nın en büyük havalimanlarındaki aydınlatma otomasyonu gibi çözümler için tercih edilen bir Dünya standardıdır.
Yazımızda endüstrinin can damarı sayılabilecek PLC’yi inceleyeceğiz.
Projeyi memory karta atıp dosyaları gönderirseniz yardımcı olabilirim...
merhabalar ibraihim bey omrom plc mevcut elimde mcgs hmı panel ile birlikte şu anda hmı panelde herhangi bir yeri kontrol edemiyorum belirli bir zaman sınırı koymuslar ve su andada o zaman doldu makınayıda cınden almıstık ıletısımede gecemıyoruz acaba zamanı kaldırım plc yı tekrardan aktıf hale getırebılır mıyız? şimdiden teşekkürler

Plc programına erişip içinde nasıl bi zaman mantığı kullandığını bulup onu silmek gerek...Benim başıma gerçek zaman saati kullanılarak date komutu ile yapılmış böyle bi bloke geldi italyan sistemde...Ama plc şifresini kırdığım için problemi halledebildim...Hatta operatör arkadaş gece "saat 24:00 " oldu ve birden makina durdu bidaha açamadık otomatğe alınmıyo manualde kalıyo" demişti...

Plc programına erişip içinde nasıl bi zaman mantığı kullandığını bulup onu silmek gerek...Benim başıma gerçek zaman saati kullanılarak date komutu ile yapılmış böyle bi bloke geldi italyan sistemde...Ama plc şifresini kırdığım için problemi halledebildim...Hatta operatör arkadaş gece "saat 24:00 " oldu ve birden makina durdu bidaha açamadık otomatğe alınmıyo manualde kalıyo" demişti...
çok teşekkürler ibrahim bey basit bir şey yapmışlar ekranın kendısıne belirli bir tarih koymuslar hexdecimal olarak yıl ay gun seklinde ıcerısıne girdim ve tarihi değiştirdim ekran aktif hale geldi.

Forum istatistikleri

Konular
128,158
Kullanıcılar
449,907
Son üye
ayse.krcsarge

Yeni konular

Geri