O An Elektrikçi Olduğuma İsyan Ettim.

Yuksek gerilimi olcmeye kontrol kalemi olurmu be arkadasim onun kontrol kalemi diyebilecegimiz aleti var 1mt uzaktan kontrol edilir.unutma birazdaha dikkat lutfen

device_name Cihazımdan your_app_name ile gönderildi

Dalgınlık ve dikkatsizlik. Ne diyorduk "Hiç bir işimiz hayatımızı tehlikeye atacak kadar önemli değildir"
Yıl 1999. Genel Bakım var. Ekip şefi arkadaş elinde metal metre ile binanın boyunu ölçüyor. Bara enerjili iken. O metre baraya düştü ve ekip şefi abimizi kaybettik kısaca. O andan sonra keşkeler başlıyor ama işe yaramıyor. Eğitim veren bir hocamız vardı. çarşıda pazarda kafasında baretle gezerdi:) Belli olmaz gökten taş düşer derdi. Gereğinden fazla titiz olmak lazım bu meslekte. VESSELAM

Dostum...allah yardim etmis ne diyebilirim ki bizim isimiz gercekten zor allah hepimizden yardimini esirgemesin....amin.

KontrolKalemi Mobile ile gönderildi.

atatürk h.limanında benzer olay bizimde başımıza geldi yağmur çamur çalışırken elektriği verdiler yeraltı kabloları eklerken.
abi çok zor bir melek, hadi çoğunluğumuz mahalle arası çalışırızda yüksek gerilimle ve orta gerilimle uğraşanlara ALLAH gani gani yardımcısı olsun

Forum istatistikleri

Konular
128,285
Kullanıcılar
450,117
Son üye
3ZİNED_

Yeni konular

Geri