neden sıfır urun yok ?

sayın yoneticiler , otomasyon forumu gayet guzel ikinci el pazarında hizmet veriyor , benim sadece tavsiyemdir ki Sıfır urun satısına da izin verin yeni bir forum yaratabilirsiniz

tamam anlıyorum burası ticari bir site degil , amac bilgi paylasimi ama burda herkese yardim etmekse eger amac bununda olmasi faydali olucaktir

ticari amac gutmemeniz gayet guzel , ama SIFIR urunleri de insanlar burda ucuza bulabilirler ve foruma hic bir sekilde zarar vermez diye dusunuyorum

saygılar

bende katılıyorum sıze sıfır urun ıcın bır calışma olsa cok ıyı olur

bu konuya bende katılıyorum hatta yonetımle bu konuda ters duştum yasaklılar listesıne gırdım cezalandırılıp çıktım:) benım ürünüm türkiyede uygulaması olmiyan bir urundu şuandada uygulaması yok neyazıkkı ticaret yapmak yasağına gırdığı için meslekten arkadaşlara tanıtımını yapamadım

Sıfır urunlerin burada satılması demek , ogrenci veye parofesyonel arkadasların burada daha cok urunu tanımaları demektir, amac piyasada ne satılıyor , ne icin ne kullanılıyor , hangi malzemeyi kim satıyor kolayca bulurlar , sonucta SIFIR URUN satısı burda olursa IKINCI el pazarında oldugu gibi otomasyon firmaları da bu foruma daha cok dahil olurlar, bu forumdaki arkadaslarin isine yarar , ve sonucta kontrol kalemi de bundan kazancli cikar ,reklam anlamında ekstra bir gelir dogar , ben yonetici degilim ama acıkcasi tum uye arkadaslarin destegini bekliyorum

Sıfır ürün satışı yapmak isteyen üyelerimiz Firma Rehberi konusunda firmalarını ayrıntılı bir şekilde tanıtabilir, sattıkları ürünleri ve fiyatlarını belirtebilirler. İsmi bile İkinci El Pazarı olan bir bölümde sıfır ürün satmaya çalışmanız size de garip gelmiyor mu? Biz defalarca sıfır ürün satışını yasaklamamızın nedenlerini anlattık ama tekrar söylemekte yarar olduğunu düşünüyorum. Burası mesleki gelişim platformudur burası kimsenin kirasız, vergisiz bedava satış kanalı değildir. Sıfır ürün satışı yapmak isteyen üyelerimiz sahibinden.com, gittigidiyor.com gibi ticaret yapma amacıyla kurulmuş sitelerden de faydalanabilirler.

Sıfır ürün satışı yapmak isteyen üyelerimiz Firma Rehberi konusunda firmalarını ayrıntılı bir şekilde tanıtabilir, sattıkları ürünleri ve fiyatlarını belirtebilirler. İsmi bile İkinci El Pazarı olan bir bölümde sıfır ürün satmaya çalışmanız size de garip gelmiyor mu? Biz defalarca sıfır ürün satışını yasaklamamızın nedenlerini anlattık ama tekrar söylemekte yarar olduğunu düşünüyorum. Burası mesleki gelişim platformudur burası kimsenin kirasız, vergisiz bedava satış kanalı değildir. Sıfır ürün satışı yapmak isteyen üyelerimiz sahibinden.com, gittigidiyor.com gibi ticaret yapma amacıyla kurulmuş sitelerden de faydalanabilirler.

sayın yonetıcı kurallarınıza katılıyorum yorum yazmamda sanırım yasak olmaz bu benım şahsı yorumum sahıbınden.com veya gıttı gıdıyorda veya kendı web sayfamda pazarlıyorum onda benım sıkıntım yok benım amacım türkiyede meslekten hiçkimsenın uygulamadığı bır yontem hem kullanışlı hem ekonomik bu urunu meslekten arkadaşlarla tartışmaktı amacım bır iki sefer ikinci el ilanlarda değişik cıhazları koydum kontrolkalemı çopluğune taşindı veya sılındı artık koymuyorum:)şahsı duşuncemı sorarsanız bu ürünü meslekten arkadaşlarla tartışıp dahada gelıştırebılırdık şuanda universiteden yardım alarak gelıştırıyorum ticarı boyuta gırdı burada pazarlamak gıbı niyetımde yok

sayın yonetıcı kurallarınıza katılıyorum yorum yazmamda sanırım yasak olmaz bu benım şahsı yorumum sahıbınden.com veya gıttı gıdıyorda veya kendı web sayfamda pazarlıyorum onda benım sıkıntım yok benım amacım türkiyede meslekten hiçkimsenın uygulamadığı bır yontem hem kullanışlı hem ekonomik bu urunu meslekten arkadaşlarla tartışmaktı amacım bır iki sefer ikinci el ilanlarda değişik cıhazları koydum kontrolkalemı çopluğune taşindı veya sılındı artık koymuyorum:)şahsı duşuncemı sorarsanız bu ürünü meslekten arkadaşlarla tartışıp dahada gelıştırebılırdık şuanda universiteden yardım alarak gelıştırıyorum ticarı boyuta gırdı burada pazarlamak gıbı niyetımde yok

Sn. tekin126;

Sn.Azrail' in de dediği gibi bizler size ürünlerinizi Firma Rehberi - KontrolKalemi.Com Otomasyon Forumu bölümünde tanıtabilirsiniz diyoruz. İkinci El Pazarı - KontrolKalemi.Com Otomasyon Forumu ı gibi bir yerde sıfır ürün satışı yapmak gibi mantık dışı bir durum oluşturmak istemiyoruz.

Firma rehberi bölümümüz deki şablona uygun şekilde firmanız ile ilgili konuları bizlerle paylaşabilirsiniz.

ürünlerinizi geliştirme konusu ile ürün satışı arasında bir bağlantı göremiyorum lütfen bu konuları birbirine karıştırmayalım.

yoneticilere tesekkurler , hepimiz farklı dusunuyoruz , ben sadece bir tavsiyede bulundum , gitti gidiyor gibi bir sitede otomasyon urunu satmak cok sacma cunki bu sitede alakasız urunlerde satılıyor , amac ticaret degil amac otomasyona gonul veren binlerce arkadası bu siteden daha cok faydalandırmak , tekrar tesekkurler , sizleri anlıyorum

Forum istatistikleri

Konular
128,212
Kullanıcılar
449,990
Son üye
alpersirakaya

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri