Mutfak için dolap altı tezgah aydınlatma led tavsiyesi

Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
ben bunlardan dosedim ve oldukça memnunum, keşke aşağı bakacak şekilde doseyedim o konuda pişmanım ışık duvara gidiyor
Yapıştırma işini slikonla mı yaptınız yoksa kendi bantıylamı.
Söküp yeniden düzeltebilirsiniz aslında.
Tezgah üzerine vurursa ışık amacına tam uygun olur dediğiniz gibi.

abicigim sen uygulama yapacagın yerin bize fotosunu ölçülerini at sana kesin olarak son vuruşu yapalım.
tecrübelerime dayanarak , istersen power led istersen 12 volt modül led kullan arasında küçük bir akım sınırlayıcı yada dimmer yoksa ısınmadan mütevellit o malzeme bozuluyor.ben adaptörlü kullandıgım zaman 12 lik lede 11 volt civarı besliyorum.
en çok tercih ettigim de hazır 220 ye baglanan lamba formatında olanlar . çünkü mühendis onu ıcıgına gıcıgına kadar inceleyip sonra ürettirmeye izin verir diye düşünüyorum.

abicigim sen uygulama yapacagın yerin bize fotosunu ölçülerini at sana kesin olarak son vuruşu yapalım.
tecrübelerime dayanarak , istersen power led istersen 12 volt modül led kullan arasında küçük bir akım sınırlayıcı yada dimmer yoksa ısınmadan mütevellit o malzeme bozuluyor.ben adaptörlü kullandıgım zaman 12 lik lede 11 volt civarı besliyorum.
en çok tercih ettigim de hazır 220 ye baglanan lamba formatında olanlar . çünkü mühendis onu ıcıgına gıcıgına kadar inceleyip sonra ürettirmeye izin verir diye düşünüyorum.
WhatsApp Image 2021-02-09 at 10.56.57.jpeg

4 metre L tipi kenardan kenara olacak hocam. kenarlarda duvara doğru götürür kapatırsam 4,5 5 metre olur. Trafoyu davlumbazın oraya koyup ortadan 2 mt sağa 2mt sola ledi çekicem. Dediğim gibi anahtar bağlantısı olarak da davlumbazın kendi ışık anahtarına paralel bağlayıp çalıştırmak istiyorum. (anahtar için sorun olmaz değil mi)

ışığı yaktığınızda arada boşluklar oluyor değil mi hocam? şerit gibi tek çizgi olmuyor değil mi?
yok bi sorun olmadı, ışık şiddeti bayağı fazla olduğundan dolayı arada bahsettiğiniz problemi de çözüyor, şiddet çok diye korkmayın gözü yormuyor kötü görünmüyor tam olması gerektiği gibi, 12 volt trafo ile elektrik veriyorum.

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
128,149
Kullanıcılar
449,894
Son üye
Mehmet Denizz

Yeni konular

Geri