Mutfak için dolap altı tezgah aydınlatma led tavsiyesi

Mesafe kısa olduğundan ben de tek çipli yeterli diye düşünüyorum. Sıfır çipliden tek çipliye epeyce fark olacak sonuçta.;)

Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
anlaşılan sen gaz lambası ışığında hiç ders çalışmadın, karanlıkta bir mum ışığı nedir fazla bilmiyorsun, gözlerimi öüle eğitmişim ki güneş ışığında göremiyorum

Şerit ledler ahşaba yapistirinca 1 seneye kadar idare ediyor sonra bozulmalar başlıyor.

anlaşılan sen gaz lambası ışığında hiç ders çalışmadın, karanlıkta bir mum ışığı nedir fazla bilmiyorsun, gözlerimi öüle eğitmişim ki güneş ışığında göremiyorum
yok hocam. biz gaz lambasını 5 6 yaşlarında gördük. yani ders çalışmadık gaz lambasında :)
Şerit ledler ahşaba yapistirinca 1 seneye kadar idare ediyor sonra bozulmalar başlıyor.
Haydaaaa hocam yapma neredeyse karar vermiştik :) Senin de tavsiyeni dinleriz. Sen ne tavsiye ediyorsun?

Ben kullanıyorum ama yasadigim deneyimi söyluyorum. ahşapta uzun ömürlü olmuyor. Seramige yapistirmak durumu kurtarır ama ışık açısı bozuluyor. Modül ledler var, aldım ama takmadım. 10 lu grup halinde. Aralarına mesafe koyup 5 adet takılsa güzel olur diye düşünüyorum.

Kusura bakmayın. İstemezseniz tabi kullanmam. Fakat bu hocam hitabı cami hocası değil. Herkesin birbirine hocam diye hitap ettiği odtü kampüsünden kalma. Tekrar kusura bakmayın.
oradakilere bile "hoca" yerine üstat- usta sıfatlarını kullansanız daha mutlu olurlar. Türkçe gerçekten zor bir dildir. çok özür diliyorum güzel Türkçe'mizi güzel kullanmak konusunda biraz uyuzum.

Ben kullanıyorum ama yasadigim deneyimi söyluyorum. ahşapta uzun ömürlü olmuyor. Seramige yapistirmak durumu kurtarır ama ışık açısı bozuluyor. Modül ledler var, aldım ama takmadım. 10 lu grup halinde. Aralarına mesafe koyup 5 adet takılsa güzel olur diye düşünüyorum.
Evet, seramiğe değil dolap altına monte edeceğim. Modül ledlere baktım fakat formundan dolayı ışığı aralıklı vereceği sonucunu çıkardım. Galiba kaliteli bir silikonlu dış mekan şerit led alacağım. Ve arızalandığında da yenisini alacağım. Aslında ince bir metal plakayı dolaba yapıştırdıktan sonra onun üzerine şerit led yapıştırsak biriken ısıyı ciddi anlamda dağıtılabiliriz. Ama öyle bir plaka bulmak da var.

Bu hoca sıfatı benim de hoşuma gitmiyor ama söyleyen olunca da tepki vermiyorum. Kullananların da art niyetle kullandığını zannetmiyorum. Öyle alışılmış.

Forum istatistikleri

Konular
128,175
Kullanıcılar
449,936
Son üye
AsilOzgenc

Yeni konular

Geri