Multimetrem

kocamanusta

Profesyonel Üye
merhabalar. fluke 8060a, fonksiyon ve kademe ayarlarının komitatorle değil mekanik siviçlerle yapıldığı bi multimetre. bu tarzın hastasıyım. bi bayram gününde biraz nostalji olsun diye böyle bi fotoğraf çektim. dileyen meslektaşlarım kullandıkları ölçü aletlerini pahalı, ucuz, marka, model farketmeksizin hatta kir, pas, çizik ve kırığına bakmadan bu başlıkta yayınlayabilir. esenlikler diliyorum efenim.

flknstlj.jpeg

merhabalar. fluke 8060a, fonksiyon ve kademe ayarlarının komitatorle değil mekanik siviçlerle yapıldığı bi multimetre. bu tarzın hastasıyım. bi bayram gününde biraz nostalji olsun diye böyle bi fotoğraf çektim. dileyen meslektaşlarım kullandıkları ölçü aletlerini pahalı, ucuz, marka, model farketmeksizin hatta kir, pas, çizik ve kırığına bakmadan bu başlıkta yayınlayabilir. esenlikler diliyorum efenim.

Ekli dosyayı görüntüle 99212
Bu aleti kullanırken 80 ler tarzı kıyafet giymek zorunluluğu yoktur inşallah 😀

İşyerinde çok kaliteli aletler var kullandığımız ama evde üniversiteden kalma 23 yıllık yadigarım var . Simdikilerden çok kaliteli
20220918_211623.jpg

Ekli dosyalar

• 20230701_185103.jpg
    20230701_185103.jpg
    329.5 KB · Görüntüleme: 23
@ozgurece35 , seni döverim, hem de ıslar ıslar döverim, bende bir tane analog @çıraközgür kardeşimizin hediye ettiği sunwa var, bir tanede çaynanın markasız digitali. bir de bir yerlerde bir tane unit pensampermetre var ama çalışıyor mu bilmiyorum. işi gücü bırakır gelir seni döverim haberin olsun :)

Eksik var sette. Ateş ölçer lazer dijital termometre yok . O olmayınca sağdaki sıfır eksik sayı gibi bence hepsi 😂 Termal kamera eksiğini hadi söylemedim :)
Üstadım haklısın onu unutmuşum :( yukarıda resim çekip ekledim. Aslında üç adet dijital multimetre daha var onları yazlıkta bıraktım bir ara gidince onlarında resimlerini paylaşırım.

Ekli dosyayı görüntüle 99212

96 da ilk çalıştığım arge firmasında bu ölçü aletini birkaç yıl kullandım. Zamanının ötesinde, süper bir multimetre idi. İyi bakımı yapılmışsa günümüzde bile çok güzel iş görecek bir cihaz.

Üstadım haklısın onu unutmuşum :( yukarıda resim çekip ekledim. Aslında üç adet dijital multimetre daha var onları yazlıkta bıraktım bir ara gidince onlarında resimlerini paylaşırım.
Avrupaya okumaya gidenlerde whatsaptan fotoğraf göndersinler. Onları da ekle üstad 😀

Forum istatistikleri

Konular
128,198
Kullanıcılar
449,981
Son üye
Muhammeddt

Yeni konular

Geri