Monofazeden Trifazeye Geçiş

merhaba

6 katlı binanın 3.katındayım. Evde mining cihazları çalışıtırıyorum. şu an için elektrik sistemim kaldırmıyor. monofazenin kaldırabileceği sınırlarda olduğu bir kaç elektrikçi arkadaş belirtti. çözüm olarak da benim trifazeye geçmemi yada olan bir yere taşınmamı tavsiye ettiler. Bende evin elektriğini trifazeye geçirmek istiyorum.

elektrik mühendisleri odasını aradım bir arkadaşın numarasını verdiler. güç artırımı yapmam gerektiğini söylediler. arkadaş yarın gelip bakacak. Benim size sormak istediğim ortalama ne kadar bir rakama mal oluyor geçiş işlemi ? 15 20 gün aralığında sürebileceğini telefonda arkadaş belirtti . dairenin 3.katta olmasını da göz önüne alırsanız ortalama ne kadar bir maliyet çıkacaktır bana. kişi eğer fazla ücret isterse ne yapacağımı bilmek maksatlı sizlere sormak istedim.

Saygılarımla.

Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.

Forum istatistikleri

Konular
128,182
Kullanıcılar
449,951
Son üye
N4POLYOON

Yeni konular

Geri