MM440 Sürücü yardım

ephasus

Üye
mm440 sürücüyü bop panelden çalıştırıyorum.motorun ters dönmesini hangi parametreden engelleyebilirim.Makina operatörleri yanlışlıkla ters döndürme tuşuna basıyorlar ve buda mekanik sorunlara yol açıyor.Yani o tuşa basılsa bile etkisiz hale getirmek istiyorum.
Yardımınız için şimdiden teşekkür eder hayırlı çalışmalar dilerim.

Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
Arkadaşım 2009 senesinde benim de ihtiyacım oldu yapmıştım ama parametreyi hatırlamıyorum. o zaman müşteri hizmetlerini arayıp teknik destek almıştım. sende aynısını yapabilirsin 0216 459 20 00.
kolay gelsin

P1032 MOP ters yöne dönüş engellemesi Min: 0
CStat: CT Datatipi: U16 Birim: - Def: 1
P-Grubu: SETPOINT Aktif: first confirm Hız.Dev.Al. No Max: 1
Ters yönde set değeri seçimini engeller.
Muhtemel Ayarlar:
0 Ters yön seçimini mümkün
1 Ters yön seçimi engellenmiş
Bağımlılık:
Motor potansiyometresi (P1040) ana set değeri ya da ilave set değeri olarak seçilmelidir (P1000 kullanarak).
Note:
Motor potansiyometre set değerini kullanarak motor yönünü değiştirmek mümkündür (dijital girişleri ya da
BOP/AOP tuş takımındaki yukarı/aşağı tuşlarını kullanarak frekansı artırma/azaltma).
Seviye:
3
Seviye:
3
Seviye:
3
Seviye:
2
Seviye:
2

P1032 değerinin 0 veya 1 olması hiçbir etki yapmıyor.parametrelerle ilgili dökümanda p1032 değerini 1 yapın diyor ama denedim fark etmedi.yardım edebilecek daha önce bu engellemeyi kullanmış kimse yokmu???

tam emin değilim ancak p1100 diye hatırlıyorum bi denersen faydalı olabilir.0 yada 1 yaparak devreye alıp çıkarabiliyorsun ters dönme engellemesini

merhabalar p1110 negatif frekans set değerinin engellemesi parametresidir.Eğer 1 yaparsan motor ters yönde dönmez

merhabalar p1110 negatif frekans set değerinin engellemesi parametresidir.Eğer 1 yaparsan motor ters yönde dönmez
Söylediğin parametreyle ters dönüşü engelledim.İlgin için teşekkür eder hayırlı çalışmalar dilerim.

Forum istatistikleri

Konular
128,212
Kullanıcılar
449,990
Son üye
alpersirakaya

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri