Mitsubishi D700 inverter program çekme.

oziozmoz

Üye
Merhabalar.
FR configurator sw3 ile mitsubishi D700 inverterinden program çekmek istiyorum. Daha önce yapmıştım şuan neden olmuyor bulamadım. Rj45 kablo ucu 3-5 köprülü 4-6 köprülü RS485 ile usb dönüştürücü ve pc ye bağlıyorum. Ancak hiçbir şekilde Err dan çıkaramadım similatörü. Daha önce başına gelen varsa yardımcı olabilecek çok sevinirim.

Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
Sorunumu çözdüm. Rj45 kablom kısa idi uzatmak için standart 2 kablo eklemiştim. Bu kablolardan dolayı bağlanamamışım.
Rj45 de 3ile 5 köprülü 4 ile 6 köprülü. Daha sonra bu iki kabloyu RS485 to usb dönüştürücüye bağlayıp bağlandım.

RJ 45 SOKETİNİ SİZİN DEĞİNİZ GİBİ BAĞLIYORUM AMA 485 TARAFINDAKİ CİHAZDANMI YOKSA BAŞKA BİSEYMİ VAR ANLAMADIM BAĞLATI YAPARKEN İNVERTER ÜZERİNDE PARAMETRE AYARI VARMI VE SİZİN BİR BAĞLANTI ŞEMANIZ VARSA BURDAN PAYLASIRMISINIZ TEŞEKKÜRLER..

burada biraz bilgi bulabilirsin belki kolay gelsin

Ekli dosyalar

• Mitsubishi_D700_Kullanim_kilavuzu.pdf
    1 MB · Görüntüleme: 23

Forum istatistikleri

Konular
128,130
Kullanıcılar
449,847
Son üye
AhmetK06

Yeni konular