Minecraft Gerçekçi Sigorta Modu Yapmak İstiyorum

Bundan 2,5 ay önce sigorta atmıştı. Olay bana travma yaşattırdı ama bunun sonucunda MCreator ile Minecraft için sigorta modu yapmak istiyorum. Grafikleri ve sesleri gerçekçi olsun istiyorum. Ancak ses olarak sigorta sesi bulamadım (ücretli) ve bazı 3D modeller maalesef ücretli (gerçek sigortadan bile pahalı). Bir tane 3D model buldum ama bu 3D model elimde patlar dedim.
Bulduğum 3D modelin linki:
https://3dwarehouse.sketchup.com/model/e07e36401d9ddbac88a099681751786/Circuit-Breaker?hl=en

Minecraft için gerçekçi sigorta modu yapmaya yardım edecek var mı?

minecraft derken görseldeki oyundan mı bahsediyorsunuz acaba
minecraft-1.15.jpg
?

minecraft derken görseldeki oyundan mı bahsediyorsunuz acaba Ekli dosyayı görüntüle 61050?
Aradan birkaç ay geçtikten sonra CGTrader diye bir site buldum. Oradaki sigorta modelleri ücretsiz ama indirme tuşuna bastığımda benden özel bilgilerimi (telefon numarası, şirket adı vb.) istiyor. Diğer modellerde ise sorunsuz bir şekilde indirilebiliyor. Ancak MCreator (modu yaptığım program) o modelleri desteklemiyor (başka bir modu geliştirirken fark ettim). O yüzden sigorta modelini kendim çizdim ve modumun küçük bir kısmı tamamlandı. Sizce modelim gerçekçi olmuş mu? (Ancak sigortaları şu anda yan yana dizemiyorum.)
Minecraft 1.12.2 1.07.2020 14_53_20.png

Minecraft 1.12.2 1.07.2020 14_53_05.png

(Bu arada moduma kaçak akım rölesi de eklemeye karar verdim.)
Minecraft 1.12.2 1.07.2020 14_54_25.png
Minecraft 1.12.2 1.07.2020 14_54_30.png

minecraft derken görseldeki oyundan mı bahsediyorsunuz acaba Ekli dosyayı görüntüle 61050?
Evvelsi gün sigorta sesi buldum ve moduma eklediğim kaçak akım rölesine atma özelliği kazandırdım (yakında sigortalara da atma özelliği kazandıracağım), Minecraft modumdaki kaçak akım rölesinin atışını çok beğendim. Videodaki gibi bayağı gerçek gibi atıyor (sadece fırtına çıkınca atıyor).

sanki blender ile çizilmemiş gibi bir yapısı var, indirdiğin modeli burada paylaşırsan neyle çizildiğine bakarız.
O linkten indirebilirsiniz. Ancak Blender ile düzenlemeye kalkıştığımda rastgele yerlerde (UV Editing, Texture Paint, Layout gibi sayfalarda) program çöküyor (kendini kapatıyor).

İndirdiğim modeli burada paylaşıyorum.

Ekli dosyalar

• Hager+Circuit+Breaker.zip
    141 KB · Görüntüleme: 2
Moderatör tarafında düzenlendi:
blenderde bende de açmadı, 3ds max programı ile açtı. 3ds max, autocad, obj formatlarında export ettim,

sigorta.jpg

Ekli dosyalar

• sigorta.rar
    473.2 KB · Görüntüleme: 1

Forum istatistikleri

Konular
128,133
Kullanıcılar
449,849
Son üye
cagan20

Yeni konular