MicroDev Test Sertifikaları

arkadaşım burada mikrodev gayet güzel ürünler yapmış ve cemkaratepe gayet güzel açıklamış tek bir cihaz içerisinde hangi özelliklerinin olduğunu. entegre GSM, arama ve sms özelliği, modbus TCP/IP, Ethernet, modbus rtu, SNMP, Mbus, bacnet gibi protokeller destekleniyor. bunların herbirinin tek bir cihazda olduğu ve programlamasının bu kadar kolay ve kullanılabilir olan bir plc daha yok. onun haricinde kimse siemens kötü veya siemens yerine mikrodev kullanın demiyor. herkes istediğini kullanır. siemens, wago, beckhoff gibi markalar yerli değil ve burada yerli bir ürün çıkarılmış. o tür markaların yanında piyasada daha rahat tutunabilmek için yeni özellikler eklenmiş. sizde destek olmak yerine güzel bir köstek oluyorsunuz. yok mikrodevi kullananlara baş ağrılar falan. kullanmadan cihaz karalıyosun ayıptır yaptığın. denemediğin kullanmadığın bir cihazı yargılayamazsın. kullanmış olduğun ürünleri sen yapmadın bunlar yabancı sermaye ve yapanlar yabancı. burada arkadaşlarımız kendi plc lerini yapıyorlar sizde saymış olduğunuz markaların avukatlığını yapıyorsunuz.

eleştirilere açık ol ve eleştir , baş ağrılar arkadaşım sana daha fazla cevap yazmaya gerek yok sen olayı başından oku

Yazımızda endüstrinin can damarı sayılabilecek PLC’yi inceleyeceğiz.
KNX Standardı, küçük bir rezidansın içerisindeki aydınlatma, perde panjur, klima kontrolünden, Dünya’nın en büyük havalimanlarındaki aydınlatma otomasyonu gibi çözümler için tercih edilen bir Dünya standardıdır.
eleştirilere açık ol ve eleştir , baş ağrılar arkadaşım sana daha fazla cevap yazmaya gerek yok sen olayı başından oku

arkadaşım eleştirilere açık olunmalı zaten eleştiri olmadan bir gelişme olmaz eksik yönler belirlenemez. ama senin burda yaptığın direk mikrodev cihazlarını karalamak. bakarsın incelersin olumsuz yönlerini söylersin ki bende söylüyorum zaman zamanç gerek telefon ile irtibata geçip soruyorum. eksik veya hatalar olabilir bunlar düzeltilir. ama sanırım eleştirinin de anlamını tam anlamamışsın. bilgin olan bir konu hakkında eleştiri yapılır. mikrodev cihazlarını kullanmadan direk baş ağrılar demek eleştiri değildir.

Merhaba Arkadaşlar, Mikrodev plc ile mbus protekolünü deneme fırsatım oldu 4 adet kalorimetrenin tek cihazla bilgilerini alıp modbus tcp/ip ye çevirerek bina otomasyon sistemine entegre ettim. Gayet güzel çalışıyor, bu konuda yardım isteyen arkadaşlara destek olabilirim.

Kötülüyen arkadaşlara bakıyorum da görende plc yapmış bu üründen daha iyi beğenmiyor sanır siz evde boş boş otururken bu adam bir şeyler yapmaya uğraşmış o yüzden boşa kötülemeyin yapabiliyorsan sende yap kıskanmanın anlamı yok

:) şimdı bu bir reklammı yoksa benım babam senın babanı döver ıddıasımı:) arkadaşlar kusura bakmayın plc ler benım bıldığım ıhtıyaca gore özelliği olan kullanılır bır örnek vereyim farzedelım bır plastık enjeksiyon makınesı bu cihaza plc olarak mikrodev bağlasak bu enjeksiyon makınasının verımı uç- dört katına çıkarmı çikmaz uzaktan kontrol etsem ne yazar

:) şimdı bu bir reklammı yoksa benım babam senın babanı döver ıddıasımı:) arkadaşlar kusura bakmayın plc ler benım bıldığım ıhtıyaca gore özelliği olan kullanılır bır örnek vereyim farzedelım bır plastık enjeksiyon makınesı bu cihaza plc olarak mikrodev bağlasak bu enjeksiyon makınasının verımı uç- dört katına çıkarmı çikmaz uzaktan kontrol etsem ne yazar

Bakış açınıza saygı duyuyorum... Fakat hayat sadece plastik enjeksiyon makinesinden ibaret değil

Forum istatistikleri

Konular
128,197
Kullanıcılar
449,976
Son üye
ARALSAN

Yeni konular

Geri