Merhaba kompresör motoru

anhanced

Üye
Kompresör e motor bağladım çok yavaş dönüyor.verim alamıyorum.hava sirkülasyon u yapmıyor yavaş döndüğü için lutfen yardimci olurmusunuz .aşağıda bağlantıları ve fotoğrafları ni attim
IMG-20181231-WA0007.jpg
IMG-20181231-WA0006.jpg

Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
niye motoru bağlama ihtiyacı duyduz? değişim mi yaptınız?

önceki motoru niye söktünüz? söktüğünüz motorun etiket bilgileri nedir?

Ustam işgüzar biri hurdacıya vermiş ne yazıkki

ilk aklıma gelen yanan motorun 3000d/dak. olabileceği yönünde

Kompresörler, direkt baglı ise, 3000 devir dakıkadır. Bu durumda motorunuzun 3000 (2800) olma ihtimali var.Kompresörün kendi etiketi varsa, oradan devir bilgisine ulaşabilirsin veya imalatcısını arayın.

Yanan motor ondan küçüktü ama hızlı döndürüyor du...bende gittim arkadaşımdan büyük motoru aldım ayaklarını herşeyini monte ettim yavaş dönünce deliye döndüm...acaba bağlantıları üçgen yapsam verim alabilirmiyim

Yanan motor ondan küçüktü ama hızlı döndürüyor du...bende gittim arkadaşımdan büyük motoru aldım ayaklarını herşeyini monte ettim yavaş dönünce deliye döndüm...acaba bağlantıları üçgen yapsam verim alabilirmiyim
Anhanced Merhabalar;
Motor zaten üçgen bağlı,bağlantıları değiştirmenize gerek yok,motor devri düşük motoru değiştirmeniz gerek gibi görünüyor,emin olmak için komprosör manueline bakmakta fayda var,aynı güçte 1400 devir motor ile 2800 devir motor gövde yapısı olarak yüksek devirli motor daha küçük görünür ama elektriksel güçleri aynıdır.

Kolay Gelsin

Forum istatistikleri

Konular
127,950
Kullanıcılar
449,598
Son üye
kadir12366

Yeni konular

Geri