Manometre Hakkında Bilgi

ustam yorum ve tecrübelerinipaylaştığın için teşekkürler...
yarın bir 410 gaz şarjım vardı açıkçası üstüne ilave yapmayı düşünüyordum ama yazdıklarından sonra boşalt doldur yapacağım...
birde şu inventerler ile ilgili bir sorum olacak..bir 410 gazlı lg marka 12ooo lik inventer klimam var testte .. 4 yollusunu değiştirdim.cihazda mekanik çekvalf var ve görevini görüyor.. cihaz soğutmada ortam sensörünü kandırdığımızda sorunsuz çalışıyor.. ama ısıtmaya aldığımızda yaklaşık 33 34 barda çalışıyor ve yaklaşık 10 dakika sonra duruyor gaz şarjını vakum ve terazi ile garmajında yapmamıza rağmen bir türlü adam gibi ısıtmada çalıştıramadık..bu gün kondanserlerini yıkadım yarın sabah yeniden kurup tesete alacağım bakalım ne olacak...
sevgiler
saygılar hakan

Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
merhaba üstadım bu cihaz arıza kodu veriyormu?dış ünitede veya iç üninetede bazı durumlarda ikisinde birden arıza kodu verir bilginize.

merhaba üstadım bu cihaz arıza kodu veriyormu?dış ünitede veya iç üninetede bazı durumlarda ikisinde birden arıza kodu verir bilginize.
sevgili üstadım
cihazın iç veya dış kartında herhangi bir arıza kodu vermiyor..
,dediğim gibi cihaz 33 35 bar arasında çalışıyor yanlız bir husus dikkatimi çektiki paylaşmak isterim...
komp basınç borosonda bulunan sensörü çıkardığımda cihaz ısıtma konumunda devreden çıkmaksızın çalışıyor yerine takıncada en fazla 10 dakika sonra duruyor... sanıyorum sensörde sorun var omajını bilmediğim için sadece tahminde bulunuyorum
sevgi saygılar hakan

sanırım sensör arızası kompresör basınç borusu sıcaklığı 120 dereceyi geçerse kompresörü korumaya alması gerek aksi taktirde arızalı demektir.iyi çalışmalar.

Husnuhan duz diyiyor.410 jsarj ederken sistem vakum olunarak yeniden vururlmali.410 gaz sarj ederken awagidakilara dikkat etmek lazim.

yukarıdaki tablonun 24000 lük ısıtma barları sanki yanlış yazılmış gibi
ne dersinizi meslektaşlar doğrumu düşünüyorum..

çok faydalı bilgiler teşekkür ediyorum paylaşan arkadaşlara

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha fazla bilgi edin…