Mach3

Mach3 ekranının sağ alt köşede "Profile" yazan kısmın karşısında yazan (dosya adı ve uzantısı .xml olan) dosyayı ve örnek G-Kodunu gönderin) beraber inceleyelim.
A
Çizim dosyanız hatalı, daire çiziminde, "başlangıç ve bitiş yarı çapları arasında 0.001 fark var" uyarusı veriyor.
Yeniden çizinEkli dosyayı görüntüle 104808
Ekli dosyayı görüntüle 104809

Ekli dosyayı görüntüle 104810
Ayri ayri bu raduslu cizimler tapmışdım hepsinde mac 3 ayni hatayi veriyor, yenidən çizerken
Çizim dosyanız hatalı, daire çiziminde, "başlangıç ve bitiş yarı çapları arasında 0.001 fark var" uyarusı veriyor.

Ekli dosyayı görüntüle 104810yine cierim cezmesinede cizdiklerimde ayni hata veriyor bunu cizerken nelere dikat edeyim tam anlamadimda ?

Ekli dosyayı görüntüle 104810
Bunu yaparken nelere dikat edeyim yine ayni hatayi almmak icin tam anlamadıma

Hangi programla G-kod oluşturuyorsunuz?
Abi buldum çok teşekkürler Allah razı olsun ilgilendiyin için , bir sorum daha olucak ben 2 eksenli torna yapdım parçanı işliyor gidişde talaş kaldırarak gidiyor amma dönüşdə boş dönüyor,ben istiyorum ki dönüşdəde talaş kaldirisin vakit az gidisin programda vetric aspire ?

Abi buldum çok teşekkürler Allah razı olsun ilgilendiyin için , bir sorum daha olucak ben 2 eksenli torna yapdım parçanı işliyor gidişde talaş kaldırarak gidiyor amma dönüşdə boş dönüyor,ben istiyorum ki dönüşdəde talaş kaldirisin vakit az gidisin programda vetric aspire ?
Allah sizden de razı olsun. Sağolun.
Dönüşlerde talaş kaldıran bir video varmı?
Vectric gördüğüm en iyi program.
Kolay gelsin

Allah sizden de razı olsun. Sağolun.
Dönüşlerde talaş kaldıran bir video varmı?
Vectric gördüğüm en iyi program.
Kolay gelsin
Merhaba abi ben matercamda g kod cikariyorum ama dalma haraketi yaparken 10 mm dalma yapmasi yerine 15 gidiyor 5 mm de 10 daliyor makina motor tunin ayarlari sorunsuz çalışıyor neden ola bilir,ve ya mach 3 de ayarlana bilirmi?

Forum istatistikleri

Konular
128,208
Kullanıcılar
449,987
Son üye
mavcil19

Yeni konular

Geri