Mıtsubıshı PLC

ahmet11

Üye
arkadaşlar merhaba:
mıtsubıshı plc illi bir calışma yapmak istiyorum fakat program da komut sistemlerini tam olarak yazamadım,komutlarını gosteren bır dokuman varsa bu konudada yardımcı olan tüm arkadaslara tşk ederim

KNX Standardı, küçük bir rezidansın içerisindeki aydınlatma, perde panjur, klima kontrolünden, Dünya’nın en büyük havalimanlarındaki aydınlatma otomasyonu gibi çözümler için tercih edilen bir Dünya standardıdır.
Yazımızda endüstrinin can damarı sayılabilecek PLC’yi inceleyeceğiz.
arkadaşlar merhaba:
mıtsubıshı plc illi bir calışma yapmak istiyorum fakat program da komut sistemlerini tam olarak yazamadım,komutlarını gosteren bır dokuman varsa bu konudada yardımcı olan tüm arkadaslara tşk ederim
forumda bu konuyla ilgili dokumanlar mevcuttur.

arkadaşlar merhaba.hidroelektrik santralimizde kumanda panosundaki mıtsubıshı melsec fx2n-64mr-d marka model plc de bi problemmiz var.plc deki prog.e ledi sürekli yanıp sönüyo ve kumanda yapamıyoruz.bu ledin ne anlama geldiğini merak ediyorum.saygılarımla.

arkadaşlar merhaba.hidroelektrik santralimizde kumanda panosundaki mıtsubıshı melsec fx2n-64mr-d marka model plc de bi problemmiz var.plc deki prog.e ledi sürekli yanıp sönüyo ve kumanda yapamıyoruz.bu ledin ne anlama geldiğini merak ediyorum.saygılarımla.

GTS firmasını arayıp oradaki bir yetkiliye sorarsanız yardımcı olurlar diye tahmin ediyorum

program arızası olabilir
yadapil bitik

en iyisi şifresini kırıp yeniden yüklemek yardımcı olabilirim

http:// www. optimas. com. tr /
mıtsubıshı dökümanları hakkında her türlü bilgi ve dökümana ulaşabilirsiniz. ayrıca buradan iletişimede geçebilirsiniz...

Moderatör tarafında düzenlendi:
siz programın runda olduğundan eminmisiniz muhtemelen run a geçmedi.
run a geçirirseniz problem çözülüceğini düşünüyorum

Forum istatistikleri

Konular
128,212
Kullanıcılar
449,990
Son üye
alpersirakaya

Yeni konular

Geri