Limit switch sorunu

Hassas olmaz herhalde.

Leblebi gibi alınıyor, fiyatlar ne bu omronlarda iyi bişeyse biz de alalım ?

Bu proximityler, touch probe işini yapar mı?
Alacaksanız konnektörlü tavsiye ederim 5m kadar kablo var kalitelidir sayılı firmalardan biridir.
Touch probe işini yapabilirsiniz tek şartla sensörün önüne sabit bir metal koyup takımı ona temas ettirmeniz gerekli 0.003 bir hassasiyet yakalarsınız. Nedeni takım çapı değiştikçe sensörün algılama mesafesi değişir. Home ve touch probe olarak kullanıyorum şuanda

Son düzenleme:
Aynen kompakt laminantan bende bir touch probe yapmıştım. Fakat sensörlü değil...
Sensör 0.1 mm sivri uçlu engrave uçlarını doğru nasıl algılıyor?

Yine freze ucu bir yüzeye dokunuyor yani? Ben 800 feedrate ile filan direk touch probe'a deyebiliyorum.

Büyük markaların CNC lerinde bile yaptığına göre bir sebebi vardır. Benim sadece proba yaptığım alüminyum ufak parçayı sert çelikten yaptırmam lazım ama ona da iyi tornacı lazım.

Alacaksanız konnektörlü tavsiye ederim 5m kadar kablo var kalitelidir sayılı firmalardan biridir.
Touch probe işini yapabilirsiniz tek şartla sensörün önüne sabit bir metal koyup takımı ona temas ettirmeniz gerekli 0.003 bir hassasiyet yakalarsınız. Nedeni takım çapı değiştikçe sensörün algılama mesafesi değişir. Home ve touch probe olarak kullanıyorum şuanda

Güzelmiş hangi markanın?

Bana temassız 'digitize' için lazım o da bu yöntemle zor, akrilik şeffaf malzeme sıkıntısı

Forum istatistikleri

Konular
128,200
Kullanıcılar
449,982
Son üye
admik

Yeni konular

Geri