Led merceği düşmesi

smartpin

Üye
Merhaba bugun durduk yere lg 49 inc lcd tvmin ledinin mercegi dustu ve orada parlak bir goruntu olustu. Bursa osmangazide ucreti mukabilinde yardimci olacak bir arkadas varmidir? Acelesi yok kullanıma mani degil ancak gozume batiyor

Ekli dosyalar

• image.jpg
    image.jpg
    116.7 KB · Görüntüleme: 42
Ekranı problemli ve bantla sabitlenmiş.(yanlış görmediysem eğer) Muhtemelen hiçbir tamirci onarmaya yanaşmayacaktır.

Ekranın ortasındaki Siyah çizgi yansıma mıdır?Eğer öyleyse herhangi bir tv tamircisi led değişimi yapabilir.

Merhaba arkadaslar :) ekranda en ufak bir cizik ezik kusur yoktur, tek istedigim tvnin acilip ledin mercegini uygun yapistirici ile yapistirip teslim edilmesi, baska hicbir is yok. Ledlerin parlakligi yerinde. Youtubeda izledim lakin eli yatkin birinin yapmasi daha dogru olur

Merhaba arkadaslar :) ekranda en ufak bir cizik ezik kusur yoktur, tek istedigim tvnin acilip ledin mercegini uygun yapistirici ile yapistirip teslim edilmesi, baska hicbir is yok. Ledlerin parlakligi yerinde. Youtubeda izledim lakin eli yatkin birinin yapmasi daha dogru olur
güzel insan, hadi tamirci bir arkadaş tavsiye edelim, edelim de, yerin yurdun neresi? hani il-ilçe filan. ben bodrum'dayım. yardımcı olacak iki arkadaş tavsiye edebilirim.

güzel insan, hadi tamirci bir arkadaş tavsiye edelim, edelim de, yerin yurdun neresi? hani il-ilçe filan. ben bodrum'dayım. yardımcı olacak iki arkadaş tavsiye edebilirim.
O sizin guzelliginiz abi, ilk postumda belirtmistim ancak gozden kacmis olabilir Bursa Osmangazideyim. tvyi araca yükleyip goturebilirim sadece vakti musait olursa tamiri bekleyip alip donmek isterim, simdiden tesekkur ederim

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
128,239
Kullanıcılar
450,048
Son üye
guney oral

Yeni konular

Geri