Lazer cnc İmalati

fatmet

Üye
arkadaslar merhaba suanda lazer cnc projesı ıle ugrasıyorum panasonıc servo kullanıyorum mekanık hazır lazer ıse cınden gelıyor detaylı bılgı için www.arc-cnc.com ayrıca her ebatta cnc imalatı yapabılmekteyız...

cınden gelen lazer hakıında bılgı verırmısın , bende 3 eksen bı sıstem tasarladım water jet yada laser kullanarak kesım yapmayı dusunuyorum.Maliyet bakımından hangisi avantajlı varsa water jet tavsiye edebilecegin bi üretici paylasırsan sevinirim..

Lzer başlıklar hakkında bilgi verebilir misiniz acaba ?

benimde lazer hakkında bilgiye ihtiyacım var.. suni deriye yazı yazmak istiyorum hangi lazeri tercih etmeliyim diyotlazer mi kullanmalıyım önerisi olan varmı ???

benimde lazer hakkında bilgiye ihtiyacım var.. suni deriye yazı yazmak istiyorum hangi lazeri tercih etmeliyim diyotlazer mi kullanmalıyım önerisi olan varmı ???

co2 laser tercih etmelisin,hatta yazdırma alanın 20x20cm gibi ise 40w lık laser kaşe makinaları var onlarla yapabilirsin.

bide bu lazerler 2 çeşit sanırsam CO2 bide fiber lazer var demir kesmek için sanırsam fiber lazer tercih ediliyor tam bilgim yok ama öyle okumuştum

Forum istatistikleri

Konular
128,203
Kullanıcılar
449,984
Son üye
riki35

Yeni konular

Geri