kontrol kalemi yöneticilerinden bir ricam var.

elektrikçicüneyt

Profesyonel Üye
burası çok güzel bir site ve bir sürü meslek sahibi profesyonelin bir biriyle bilgi paylaşımı yaptığı bir site.ben doğru bildiğim şeylerin bazılarının yanlış olduğunu buradan öğrendim.kaç seferde bilmediğim veya az bildiğim konuyu öğrendim.şimdi sizden bir ricam var.bu gün ben burada başka bir konuda daha açtım.internetten endüstriyel elektronik kursu veren bir site var mı diye arkadaşlara sordum.peki neden kontrol kalemi bu konuda ve diğer konularda eğitim vermiyor?bir okul veya kurstan daha iyi bir eğitim verilebilir bence.bir derste kullanılan bütün her şey burada da kullanılabilir.bir derste bir cihazın resmi gösterilir ne işe yaradığı anlatılır nasıl kullanılacağı anlatılır ve bağlantı şeması çizilir ben bu sitede pek çok şeyi böyle öğrendim.yeniden yeni şeyler öğrenmek istiyorum ve yine bunu sizin sayenizde yapacağıma inanıyorum.üyelerimizde bu konudaki mühendis ve ustalardan bunu rica etseniz inanıyorum ki çoğu kabul edecektir.bu konuda öncülüğünüzü bekliyorum.

hiçbir yönetici bir cevap yazmamış..ayıp etmiş:)

Sayın c.berkay,

Forumumuzda konuyla ilgili çalışmalara başlanılmıştır.

şayet gerekli çalışmalar başlatılırsa
tabi butun temennim bu inşallah olur
zannediyorum hepimiz açılış sayfasında
böyle bir olayın başladığını siteye girer girmez öğreniriz
demek istediğim genel bir ilan vermiş olur ve hiç bir üyenin
bu oluşumdan haberdar olmadığına emin oluruz
şimdiden teşekkürler ellerinize ve bilgilerinize sağlık....

Evet çok güzel olur. Bildiğimiz konuları elimizden geldiği kadarıyla anlatır bilmediğimiz konular hakkında bilgi sahibi oluruz.

Forum istatistikleri

Konular
128,212
Kullanıcılar
449,990
Son üye
alpersirakaya

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri