Komşunun bozulmuş cihazını veya Elektrik işini yapmak :) Buyrun içeri

herşey paramı? komşunun eş dostun bir ALLAH razı olsun demesi paha biçilemez...

sen nediyon paşa ne rızası ayağın takılsın bir düş yere tenekeyi sana bağlayacak ilk odur bakalım allah razı olsun diyecekmi benim 3 sokak ötede komşum arkadaşım kivrem sol kolu og de çarpıldı sakat 17 yıl elektrik su telefon eşya ve gıda taşıma uydu internet bilgisayar herşeyini yaptım yeri geldi evini boyadım çorabını giydirdim genç hanımı var çocuğu var boyu kadar anlayacağın sol kolu oldum 1 yıl önce benim ayarladığım bir dükkana hanımına kuaför salonu açtı 2 ay sonra benden 5 lira fön parasını istedi biliyomusun 10 yıl benden para istememesi gerekirken rezil ettim 2 gün sonra hanımı ile özür dilemey geldiler ağladı yalvardı biz bir eşeklik yaptık dedi ama bitti 1 yıldır ne işini yaparım ne evine giderim sadece selam hepsi o gel sor seyhan dumlupınar mahallesinin yarısından çoğunun işini ben yapmışımdır 35 bin nüfus bir çoğu bedeva adam bana kuranı kerim hediye ediyo lambasını yaptırıyo pirizini tesisatını yaptırıyo kornej takmayı sevmem takmadım diye kuranı kerimi geri istiyo ve daha niceleri ben şunu öğrendim baban olsa lambayı yaparım 20 tl işine gelirse ya ver yapayım yada git başkasını çağır diyeceksin bilgisayara format cafede 30 tl bende atarım 30 tlye işine gelirse yani kısacası anlayacağın maymun gözünü açtı sana bunun gibi anlatacağım en az 500 gerçek daha var

Forum istatistikleri

Konular
128,251
Kullanıcılar
450,067
Son üye
ERENLER04

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri