Kocaeli'deki Elektrikçiler Dikkat

kocaeli , dünya bankası konutları .. elektrık muh son sınıf öğrencisiyim

hemen hepimizin muzdarip olduğu vede bunun sonunda kişisel kazançlar peşine düşerken zaman içinde hem kendimize hemde bulunduğumuz sektöre ciddi zararlar verdiğimiz aşinadır bilerek veya bilmeyerek yaptığımız bu hatalar uzun dönemde görülmüşkü önceden saygın bir iş olan elektirikçilik artık sıradan bir iş olmuş bunun için bilginin paylaşılarak çoğalacağından dolayı keşif nasıl yapılır hak ediş nasıl yapılır yıllık artışlar yıllık raiç bedeller yıllık birim fiyatlarla nasıl teklif verilir bu ve buna benzer mesleki tecrübelerimizi maddi bağlantılarla bilgi birikimlerimizi paylaşmamız adına sayın yönetici ve bu konuda bilgi si ve tecrübesi olan arkadaşlardan yardımlarını esir gemeyeceğini umar her kesin bildiği kadarıyla katkıda bulunmasını arzu ederim

hele hele gebzede vede kocaelinde bu işin bir dur noktası vardır sanırım

Memleket ADANA..!! Kocaeli Üniversitesi Elektrik Mühendisliği 2.Sınıf Öğrencisiyim..!! Saygılarımla...

Merhaba millet kou elektrik müh öğrencisiyim.Mekan izmit merkez:)

maşallahhh bnde gurur duydum izmitimle :) dahada çoğalıcaz inş.. :)

merkez de keşif ve metrajdan anlıyan arkadaş varmı bana teknik destek vere bilecek :)

merhaba körfez'den mekanik elektirikçiyim kontaktör şalter kesici tamir ve bakımcıyım elektirikçi sayılırmıyım bilmiyorum ama buradayım:))

Forum istatistikleri

Konular
128,196
Kullanıcılar
449,973
Son üye
sfc16

Yeni konular

Geri