Klima Görünümlü Fanlı Isıtıcı _Bugün Ne Sökelim? -87-

elektrofizikci

Usta Üye
Klima Görünümlü Fanlı Isıtıcı _Bugün Ne Sökelim? -87-

Hazırlayan: Ümit YAVUZARSLAN // elekTRofizikci:
Bu bölümde dışarıdan bakıldığında, uzaktan kumandasıyla, görünümüyle klimaya çok benzeyen bir ısıtıcı söküp inceleyeceğiz... Faydalı olması dileği ile...

Fotoğraflar:
https://www.facebook.com/pg/umityavuzarslan55/photos/?tab=album&album_id=622410041280581

Video:

Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
Şehitlerimizin ruhu şad mekanı cennet olsun! Cihazın aynısı benim elime geçti ama çalışır duruma getirdim. Zamanlayıcısı biraz ilginç 30 dk. artırma mantığında ledlerle gösterilmekte.

Şehitlerimizin ruhu şad mekanı cennet olsun! markayı niye kapatıyor ki? tv değil ki rtuk ceza kessin onu kullanan sigara içmiş sararmış...

Şehitlerimizin ruhu şad mekanı cennet olsun! markayı niye kapatıyor ki? tv değil ki rtuk ceza kessin onu kullanan sigara içmiş sararmış...
nihayetinde adamların cihazının içini biz eğitim amaçlı açıyoruz ama adamlar yarın bugün bir şikayette bulunabilir. Videoyu kaldırmak zorunda kalabilirim, uğraşabilirim, başım ağrıyabilir v.s. Söküm videosu değildi ama bir videomu öyle kaldırmak zorunda kalmıştım. Büyük bir markanın fabrikasını gezmiştik, o geziyi video yapmıştım. Bana çok basit gelmişti ama adamlar mahremimiz dediler, rica ettiler. Kaldırdım :) Tedbir iyidir.

Forum istatistikleri

Konular
127,952
Kullanıcılar
449,599
Son üye
Gksn

Yeni konular

Geri