Kettle yardım

vanhelsing

Üye
Merhaba değerli arkadaşlar arçelik marka cam kettle bozuldu. tamirci termostat değişecek dedi 75 lira fiyat verdi. içini açıp baktım termostatın içinde bulunan ve kettle nin diğer fişli parçasına temas eden pim gibi küçük parça yerinden oynamış, onu yerine taktım toparladım neyse fişe taktım çalışmadı. fişi ters takınca çalışıyor. problem nerede acaba arkadaşlar. bu şekilde kullanılabilirmi ?

aga termostatları ucuz bisey bazen termosttat ayarı bozuluyor onu düzetirsen oluyor tekrardan eger direkte baglayabilirsin su içinde oldumu kaynar direk calısır devamlı adanada işen getir Bakım bi

aga termostatları ucuz bisey bazen termosttat ayarı bozuluyor onu düzetirsen oluyor tekrardan eger direkte baglayabilirsin su içinde oldumu kaynar direk calısır devamlı adanada işen getir bakım bi
cevap için teşekkürler usta yenisini bulamadım yoksa satın alıp takacaktım. benim kafama takılan fişi ters takınca çalışıyor olması. herhangi bir tehlikesi olurmu böyle kullanmanın?

cevap için teşekkürler usta yenisini bulamadım yoksa satın alıp takacaktım. benim kafama takılan fişi ters takınca çalışıyor olması. herhangi bir tehlikesi olurmu böyle kullanmanın?
Elbette tehlikesi olabilir... Kaldıki elketrikçi olmayan biri olarak sizin elektrik işi yapmaya kalkmanızda fazlasıyla tehlikelidir...
Kimsenin hayatı 75 TL den ucuz değildir...
Lütfen Elektrikçinin İşini ELEKTRİKÇİYE Bırakınız...

Elbette tehlikesi olabilir... Kaldıki elketrikçi olmayan biri olarak sizin elektrik işi yapmaya kalkmanızda fazlasıyla tehlikelidir...
Kimsenin hayatı 75 TL den ucuz değildir...
Lütfen Elektrikçinin İşini ELEKTRİKÇİYE Bırakınız...
eyvallah ustam zaten kaldırdım ürünü bu şekilde hiç kullanmadım. bazen internette edindiğim bilgiler sayesinde çoğu şeyi tamir ettim genellikle mekanik üzerine.

Fişi ters taktiginizda çalışması ilginçmiş. Mantık yürütemedim

Başka prizde denediniz mi, tüm prizlerde aynı mı?

Icinde bir rezistans var. Faz notr yonunu ayirmasi ilgincmis bende merak ettim. Normalde ayirmamasi lazim.

Forum istatistikleri

Konular
128,126
Kullanıcılar
449,841
Son üye
nazoyata

Yeni konular

Geri