Küçük Akımlarda akım trafosu nerden bulabilirim

mesutblt

Üye
Arkadaşlar Selamlar;
0-30A lik bir şebekenin akımını ölçebileceğim mini akım trafosu arıyorum, yabancı piyasada 2-3 $ a bulabiliyorum fakat yerli piyasada bu tarz bir ürün bulamıyorum bir bilen varsa paylaşımını bekliyorum.
şimdiden teşekkür ederim.

İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
Piyasada 30/5 A. Akım trafosunu çok rahat bulabilirsiniz... Aradığınız farklı birşeymi...???

Sn Ertek68 tam da işimi görür sanırım, dataylı bilgi ve fiyat edinebileceğim bir site tavsiyeniz var mıdır acaba.
Saygılar

iç piyasada bir iki yerde buldum ama çok pahalı 20-30 tl civarında. Ben birkaç liralık bir akım trafosu arıyorum

Moderatör tarafında düzenlendi:
maalesef akim trafoları 20 tl den aşağı bende bu konuyla ilgılenıyorum bır ay içerısınde bana numune gelecek yarı iletkenlı akim trafosu fiyat olarak piyasadakı akım trafolarının yarısı fıyatına adetlı lazımsa sıparış verebılırız ortak olarak çunku adetlı olursa gonderıyorlar

entes ct 25 akım trafosu var fakat sekonder akımı 5A değil kendine özgü ampermetre veya multimetre ile kullanılıyor fiyatı uygun EPM4

Akım tarafolarıyla akım sensörleri birbirinden farklı cihazlar. 20 tl altında akım trafosu bulamazsın . Ama akım sensörü bulabilirsin . Fakat akım sensörü kullandığında sadece o sensöre uygun cihazlarla ölçüm yapabilirsin . Birde doğruluk sınıfı düşük olur.

Kolay gelsin...........

Forum istatistikleri

Konular
128,243
Kullanıcılar
450,051
Son üye
Rezly

Yeni konular

Geri