Jeneratör ile dalgıç pompayı otomatik çalıştırma

baris312

Üye
Merhaba elimde Hyundai DHY9500LEK 8kva jeneratör var ve bu jeneratör ile 2hp dalgıç pompa kullanmak istiyorum. Dalgıç pompayı susuz çalışmasına karşı dijital pano ile koruma altına almayı düşünüyorum fakat aynı zamanda jeneratöründe ihtiyaç olmadığında kendini kapatmasını ve su seviyesi arttığında tekrar jeneratör aktif olup su basmasını istiyorum.Jeneratörü bu duruma nasıl dahil ederim?

Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
Merhaba elimde Hyundai DHY9500LEK 8kva jeneratör var ve bu jeneratör ile 2hp dalgıç pompa kullanmak istiyorum. Dalgıç pompayı susuz çalışmasına karşı dijital pano ile koruma altına almayı düşünüyorum fakat aynı zamanda jeneratöründe ihtiyaç olmadığında kendini kapatmasını ve su seviyesi arttığında tekrar jeneratör aktif olup su basmasını istiyorum.Jeneratörü bu duruma nasıl dahil ederim?
Herşeyden önce, bir yardımcı elektrik kaynağına ihtiyaç olacak. Jeneratör marşlı ise onun aküsünü kullanırsın, değilse ayrı bir güç kaynağı gerekir..

Herşeyden önce, bir yardımcı elektrik kaynağına ihtiyaç olacak. Jeneratör marşlı ise onun aküsünü kullanırsın, değilse ayrı bir güç kaynağı gerekir..
Evet jeneratör marşlı kendi aküsü var ama ayrıca bir akü alınabilir.Bu sistemi sağlayacak hazır bir pano var mıdır?

Forum istatistikleri

Konular
128,179
Kullanıcılar
449,940
Son üye
yavuzturan

Yeni konular

Geri