Jbl Gt4-12 30cm Subwoofer' A Uygun Amfİ

arkadaşlar öncelikle merhaba aranıza yeni katıldım . elimde " JBL GT4-12 30CM SUBWOOFER " mevcut bunu " SONY STR DB840 " modeli amfi'me bağlamak ve " PHILIPS FB 975 " hoparlör sistemim le birlikte kullanmak istiyorum sizlerden ricam subwoofer a uygun baskı ve devre şeması . ev sinema sisteminde kullanıcak ta olsam ağırlıkta 2 kanal müzik dinlediğim için 60 hz de çalışan tok ve güçlü bir model istiyorum ev sinema sistemlerinde kullanılanlar biraz boğuk bir ses verdiğinden kulağa pek hoş gelmiyor . şema uygulanmış ve başarılı sonuç alınmış ise tavsiyeleriniz + subwoofer kutusu içine sığdırabileceğim sıkıntı yaratmayacak boyutlarda olması ve ek olarak vu meter bağlantılı ise tercihimdir . sanırım çok karışık ve fazla isteklerim oldu sizlerden ama eğer yardımcı olabilirseniz yapımı sırasındaki tüm fotoları sizlerle paylaşmak isterim . şimdiden çok teşekkür ederim

Şunu Bir dene istersen...

Moderatör tarafında düzenlendi:
kardeş umarım yardımcı olurum bende 2 adet DLS boğa 12'' yani 30cm bass var ve kullangım anfi roadsson usa 1900 , 5 kanal 4 kanal stero 1 kanal mono alabilirsen böyle bi anfi al hiç sıkıntın kalmaz bütçenede uyar bu arada tahminen 250 ytl suan kendin yapmaya kalkarsan bir tane TDA serisi enteğre 20 ytl den başlıyo saygılarımla.........

s.a arkadaşlar tutalchamen arkadaşım elindeki wofer oto sistemi için eğer evde kullanacaksan sana bir ensturuman hoparlörü ve anfisi lazım ama önerebilecegim anfi 1000 watt pmpo çıkışlı olmalı çünkü senin elindeki bass hoparlörü 1000 watt pmpo ben derim ki jbl 60.4 mono bass anfisi al ama evde ne ile beslersin bilmem.. saygılar

elfelektronik ' Alıntı:
Şunu Bir dene istersen...
Kolay gelsin,Bu önerdiğiniz anfinin çıkış gücünü söylermisiniz?Ve jbl GT4 ü çalıştırabilecek kapasitede olduğundan eminmisiniz ?

jbl gt 4 1000 watt peak yani en üst güç ve 250 watt rms sabit güce sahip bence sen alacağın afinin üstüne bak rms si 200 watt olan veya peaki 500 watt olan bir anfi senin işini hayli hayli görür fazlasınada gerek yok hoperlore yazık olur ama anfideki rakamlara dikkat et çoğu palavra yok 1000 watt yokk 5000 waatmış sen rms gücüne bak

Forum istatistikleri

Konular
128,197
Kullanıcılar
449,977
Son üye
keskiyan

Yeni konular

Geri