IPhone Kulaklık Çeviricisi Devresi

Değerli forum ailesi herkese merhabalar.
Elimde iPhone'lar için ligthning-3.5 mm jack çeviricisi var. Malum bu telefonlara ya kendi kulaklıkları takılıyor ya da bu tür çeviricilere ihtiyaç duyuluyor. Bildiğim kadarıyla çeviricilerde DAC devresi bulunuyor. Çünkü bu telefonlarda direkt ses çıkışı yok.
Sorum ise şu; bendeki aletin kablosu koptu. Devre sağlam sadece kablolar sökük durumda. Ama kablolar nereye bağlanacak bilmiyorum. Kullanılan entegrenin de adını okuyamadım. Kablo bağlantılarını nasıl bulabilirim? Bilgisi olan bilgilendirirse çok makbule geçer. :)

İyi Forumlar.

Ekli dosyalar

• kk1.jpg
    kk1.jpg
    105.7 KB · Görüntüleme: 14
  • kk2.jpg
    kk2.jpg
    134.2 KB · Görüntüleme: 14
Değerli forum ailesi herkese merhabalar.
Elimde iPhone'lar için ligthning-3.5 mm jack çeviricisi var. Malum bu telefonlara ya kendi kulaklıkları takılıyor ya da bu tür çeviricilere ihtiyaç duyuluyor. Bildiğim kadarıyla çeviricilerde DAC devresi bulunuyor. Çünkü bu telefonlarda direkt ses çıkışı yok.
Sorum ise şu; bendeki aletin kablosu koptu. Devre sağlam sadece kablolar sökük durumda. Ama kablolar nereye bağlanacak bilmiyorum. Kullanılan entegrenin de adını okuyamadım. Kablo bağlantılarını nasıl bulabilirim? Bilgisi olan bilgilendirirse çok makbule geçer. :)

İyi Forumlar.
iphoncu olmakla en baştan hata ettik sanırım.. bu lanet kanser gibi bişi

kk1.jpg
kk2.jpg

iphoncu olmakla en baştan hata ettik sanırım.. bu lanet kanser gibi bişi
Maalesef :(

alt görünüm üstte durana göre şase ,sol,sağ ve mikrofon pini olabilir ama ölçü aleti ile şasiyi bul dıştakiler şasi ve mikrofon olabilir.

Forum istatistikleri

Konular
128,198
Kullanıcılar
449,981
Son üye
Muhammeddt

Yeni konular

Geri