iş güvenliği-lütfen dikkat

Geçmiş olsun , Allah acil şifalar versin.
Sağlıcakla Kalın .

Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
Allahtan acil şifalar dilerim işçi kardeşimize geçmiş olsun.

Değerli arkadaşlar iş güvenliği konusu çok,çok önemli bir konu.
Şahsen bu konuya çok özen göstermeme rağmen;
1 ay önce küçük denebilecek iş kazası yaşadım.Yorgunluktan kaynaklanan dikkat dağınıklığı sebebi ile parmağımın ucu koptu,basit bir hata,fakat sonucu 15 gün hastahanede yatma ile sonuçlandı.
Arkadaşlar herhangi bir iş yapar iken lütfen bana bir şey olmaz demeyin,her türlü tedbiri alın,tekrar her şeyi kontrol ediniz,yorgunsanız işi bırakın daha sonra devam edin.

1 ay önce küçük denebilecek iş kazası yaşadım.Yorgunluktan kaynaklanan dikkat dağınıklığı sebebi ile parmağımın ucu koptu,basit bir hata,fakat sonucu 15 gün hastahanede yatma ile sonuçlandı.
Arkadaşlar herhangi bir iş yapar iken lütfen bana bir şey olmaz demeyin,her türlü tedbiri alın,tekrar her şeyi kontrol ediniz,yorgunsanız işi bırakın daha sonra devam edin.

Geçmiş olsun. Umarım iş hayatında zorluk çekmezsiniz.

Gecmis olsun abicim umarim eski sagligina kavusursun.

Çok geçmiş olsun Sn. @koçlu Allah tez şifa verir inşaAllah.

Çok teşekkürler

Geçmiş olsun sn. koçlu. Cenab-ı Allah tez şifa versin inşallah. Kolay gelsin.

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
127,965
Kullanıcılar
449,611
Son üye
ramazansanli@

Yeni konular

Geri