Hidrolik Pabuç sıkma pensesi hakkında ?

Dilediginiz markayi alin hepsi birbirine benzer hidrolik yağı ve kece bulundurun arkadaslarin dedikleri gibi patliyor

185 lik 6 pabuc sikarken 6 .sinda patladi cekic ve nokta atmak zorunda kaldik sahsen ben 50 lik kabloya kadar çekiç kullaniyorum daha saglam oluyor tabi buda dikkat ister bakiri cok ezmemeniz de lazim

İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
Ben karar verdim sayın @sami inci hocamın da dediği gibi bu aletler bir defa alınır...

Bu sebepten ötürü ben de ŞAFAK marka alacağım. sadece biraz para ayırtmam lazım o da bir kaç ay zaman alacak, hemen şimdi alsam bile acil bir işime lazım olmadığı için bir anda o parayı vermeme gerek yok diye düşünüyorum. 2500 TL civarında.

Doğrudan kendilerinden almayı deneyin.Daha uygun olabilir diye düşünüyorum.
Evet Hocam bizzat öyle yapmayı deneyeceğim internetten telefon numaralarını buldum arayacağım maddi açıdan müsait olduğum zaman. Çok teşekkür ederim bilgi ve tecrübelerinizi paylaştığınız için çok sağolun hocam.

Forum istatistikleri

Konular
128,126
Kullanıcılar
449,842
Son üye
hpysu

Yeni konular

Geri