Havvaca marka hava nemlendirici

writersoul

Üye
Arkadaşlar merhaba

ekteki havvaca marka hava nemlendirici cihazının 12v 24v besleme kartını nereden temin edebilirim?

Ekli dosyalar

• 12 v 24 v güç kartı.jpg
    12 v 24 v güç kartı.jpg
    150 KB · Görüntüleme: 24
cihaz nasıl bir şeydir bilmiyorum, 12 ve 24 volt veren bir besleme de bulmak zor olabilir. çektiği amper değerinde bir tane 12 volt bir tanede 24 volt adaptör işinizi çözebilir.

cevap için teşekkür ederim. kart smd olduğu ve yolları da yandığı için tamiri mümkün değil diye düşünüyorum. aliexpress' de benzerleri var ama kargo ve vergilerle yeni cihaz fiyatına yaklaşıyor.

cevap için teşekkür ederim. kart smd olduğu ve yolları da yandığı için tamiri mümkün değil diye düşünüyorum. aliexpress' de benzerleri var ama kargo ve vergilerle yeni cihaz fiyatına yaklaşıyor.
Bugün bir video izledim. Videoda eski bir uydu alıcısı sökümü yapılıyordu ve besleme kartı da vardı. Besleme kartında 3 5 12 ve 24v çıkışları vardı. Evde atıl duran alıcıyı söküp kullanmayı deneyeceğim. Umarım gerekli akımı verebilir...

Bugün bir video izledim. Videoda eski bir uydu alıcısı sökümü yapılıyordu ve besleme kartı da vardı. Besleme kartında 3 5 12 ve 24v çıkışları vardı. Evde atıl duran alıcıyı söküp kullanmayı deneyeceğim. Umarım gerekli akımı verebilir...
olabilir denemekten zarar gelmez

Forum istatistikleri

Konular
127,956
Kullanıcılar
449,606
Son üye
rasit.

Yeni konular

Geri