HİTACHİ buz dolabı kar tamiri yapan yer ?

Secaflex

Üye
Arkadaşlar buz dolabımızın elektonik kartı arızalandı . Servis yeni kartı getirip denedi dolap düzeldi ama kart çok pahalı olduğundan kabul edemedik kartı geri alıp gittiler . karttaki sorun da 1. fan çalışıyor 2. fan çalışmıyor . sorun bu 2. fan da buzluk taki fan arkadaşlar ..

Bu kartı İstanbulda tamirini nerede yaptırabiliriz ?

babam bayrampaşada cevatpaşa mh lesinde bir iki elektonik kart tamiri yapan yere götürdü ama ya ilgilenmek istememişler yada biz bu karttan anlamıyoruz arçelik beka olsa yapabiliriz diyip göndermişler .

SORUN % 100 kartında. . . denendi . servis tarafından sorun olmadığını gördük gözlerimizle .
sensör vs sorunu değil bizde öyle demiştik ama servis tarafından bize gösterildi ?

Şimdi bu kartın tamirini yapabilecek bir gerçek usta arıyorum bu işin uzmanı erbababı .. kartın resmini de ekleyecem biraz dan .

ne olur bir ustaya yönlendirin beni sonuç kesin sonuç alabileceğimiz bana ,arkadaşlar epey zor durumda kaldık .. Öyle bir zaman da arızalandiki sormayın havaların durumu malum .

IMAG1648.jpg

Ekli dosyalar

• IMAG1647.jpg
    IMAG1647.jpg
    327.5 KB · Görüntüleme: 12
yokmu bir yardımcı olabilecek kimse ?

Yada bu kartın yenisini nereden alabilir veya muadilini ? yurtdışından vs getirebilirmiyiz ? bilgisi olan yokmudur acaba . çaresiz kaldım

Bulunduğun bölge de hiç elektronik işi yapan yokmu kardeş.İstanbul Karaköy de Selanik pasajı veya Perpa da bulabilirsiniz.İstanbul a gitmeden bi arayın danışın...

Bulunduğun bölge de hiç elektronik işi yapan yokmu kardeş.İstanbul Karaköy de Selanik pasajı veya Perpa da bulabilirsiniz.İstanbul a gitmeden bi arayın danışın...

hocam ben istanbuldayım zaten de telefon la falan görüştüm whatsap tan vs de gönderdim pek yanaşmadılar yapmaya ya dedikleri ya cihazı bilmiyoruz yada bizi aşar yada arçelik beko vs olsa yaparız gibisinden konulşuyorlar .. ayrıca babam bayrampaşada bir kaç yere götürdü internet buldum büyük yerler ama yapamıyız diyip yollamışlar uğraşmak istemiyorlar anladığım .. valla bana yardımcı olacak kişiye minnetar olurum

Ertan İlkay 0555 321 8889
Bayrampaşa da bir firma

Ertan İlkay 0555 321 8889
Bayrampaşa da bir firma

Aynen işte hocam babam götürdü buraya ilgilenmemisler anlamıyoruz diyip göndermişler direk. Yada uğraşmak istememişler tahminim bu kartla. Zaman kaybetmek yerine başka iş yapmayi tercih ettiler tahminim . İnternette güzel yorumlar vardı fakat gordumku sisirmeymis

yok arkadaş ya kimse yanaşmıyor tamire

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
128,179
Kullanıcılar
449,945
Son üye
kerim2756

Yeni konular

Geri