Gövde gaz kaçağı

herzaman

Üye
Merhaba arkadaşlar beko d 9430 çift kapılı buzdolabının gövde gaz kaçağı olduğundan ömrü dolduğu söylendi. Fakat şuan için malum öğrencilik yeni bir dolap alamam. İnternette şöyle bir videoya denk geldim.

Forumda açılan daha önce k konuları okudum su damlacıkları gibi istenmeyen durumların olabileceği yazıyordu fakat benim için soğutsun gerisi önemli değil. Video daki olayı tam anlayamadım. Bu olayı nasıl yapabileceğimi açıklayabilirmisiniz

20151029_124424.jpg

Siz sugutmacimisiniz bunun için oksicen gerekiyor kaynak yapma marifetiniz olması lazım neyse yinede ben soylim size dolabın arkasına geciyosunuz sayımızda motor bölümün sagtarafinda gövdeye giden 2 adet boru onlar kapak conta sinin isinisinmasini salar dolayısıyla iptal ederseniz dolly çalışmaya devam eder

arkadaşım kaçak genelde su kabının içinden geçen boru da olur zamanla su gaz borusunu özürlendiriyor. kabın içine biraz temiz su dök. dolabın servis borusunu kes sonra fişi tak dışarıdan emdiği havayı basınçlı hale getirince suda kabarcıklar çıkacaktır. hatta biraz elinle o bölümdeki gaz borularını ileri geri esnet hava daha çabuk çıkar kolay gelsin

Forum istatistikleri

Konular
128,125
Kullanıcılar
449,837
Son üye
betül hüsrevoğlu

Yeni konular

Geri