fotosel

adallar

Üye
Merhaba arkadaşlar benim öğrenmek istediğim elimde tamamen pnomatik çalışan dikey dolum makinası var ve buna fotosel bağlamak istiyorum bunu nasıl yaparım bu makinelerde fotoselin özelliği beneği gördüğü an poşeti kesiyor demek istediğim acaba makine asansör çene yardımıyla çalışıyor acaba bunu asansörün üst noktasını belirleyen sensöre göremi bağlıyacam.kusura bakmayın sorulmadıgı için tam anlatamıyorum eksik kısımları yada detayları sorun ben söylüyeyim.

Merhaba arkadaşlar benim öğrenmek istediğim elimde tamamen pnomatik çalışan dikey dolum makinası var ve buna fotosel bağlamak istiyorum bunu nasıl yaparım
Normal koşullarda dikey seviye ölçümlerinde üst limit kullanılarak ölçüm yapılır.Buda seviyenin dolu olduğunu belirtir. Seviyenin boşaldığını ve tekrar dolması gerektiğini alt limit ile belirtebilirsin.Tek limit ile çalışıyor isen makine üzerinde 2 nokta belirlemen gerekir.

bu makinelerde fotoselin özelliği beneği gördüğü an poşeti kesiyor .

Senin bu fotoselinin modelini yazarsan daha iyi olur özelliğini pek anlayamadım.Benek nerde ne amaçlı kullanılmış

demek istediğim acaba makine asansör çene yardımıyla çalışıyor acaba bunu asansörün üst noktasını belirleyen sensöre göremi bağlıyacam..

Sisteminde asansör ne amaçlı kullanılıyor en sona bir asansör belirtmişsin. Dikey dolum makinen ne dolduruyor.Pnömatik sistemin kullanım amacı ve sistemin normalde çalışma prensibi ne

kusura bakmayın sorulmadıgı için tam anlatamıyorum eksik kısımları yada detayları sorun ben söylüyeyim.

Evet eksik kısımlar çok öncelikle istediğin pnömatik sistemi seviyeye göre çalıştırmak bu anlaşılıyor.
çizim resim ufakda olsa bı detay ekle sorunu çözelim bişey anlamadık

Arkadaşımın dediği gibi az da olsa yardım etmemiz için sistem bilgisi yada çizim yokmu

İyi çalışmalar

poşeti yani filmi çeken bir motor yokmu makinada??

Forum istatistikleri

Konular
128,198
Kullanıcılar
449,979
Son üye
schule48

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri