Foruma çok sayıda mesaj göndermiş olmak bir derecelendirme kriteri midir ?

sanli

Üye
Sayın forum yöneticileri,

Ben burada bir adaletsizlik seziyorum,bunu en iyi şu örnekle açıklayabilirim;mesela Sn. Fahri Yetiş iki adet bile mesaj gönderse onursal üyedir,profesyonel üyedir,uzman üyedir v.s. Yani demek istediğim kısaca -Kime göre ve neye göre-

sayın uye sızın paylasımlarınızla sn fahrı yetısın paylasımlarını bır karsılastırsanız neden bunun boyle oldugu kararını cok kolay verebılırsınız aslında ayrıca neden sn fahrı yetıs ı hedef aldıgınızıda acıkcası anlamadım vede sızden bu konuda acıklama beklıyorum ayrıca verılen rutbeler onursal uyelıkler harıc forumdakı mesaj sayılarına gore yapılmaktadır onursal uyelıkler ıse forum yonetım kurulunda oylanarak verılmektedır.

Sy Şanli;Fahri Bey konusunda tecrübeli deneyimini türk halkı ile paylasan degerli bir büyügümüz.Bu kişi hakkında düşünceleriniz ön yargılı olmuş kanımca.Onursal üye olarak formda giren arkadaşlarda seviyelerini ortaya koymuş vede bu statüde saygı ile yol almaktadırlar.Çok mesaj atan bir çok arkadaşımız var ama hepsi onursal üye vs. degil.Ben şahsımca formda herhangi bir adaletsizlik görmedim.

Benim söylemek istediğimi tamamen ters anlamışsınız,ben iki mesaj bile derken Sn. Fahri Yetiş iki mesajıyla bile ne kadar paylaşımcı ve bilgili olduğunu ortaya koyar,yani iki tane dahi mesajı olsa, bu onu hemen anında uzman üye ,profesyonel üye konumuna getirmelidir anlamında,umarım ifade edebilmişimdir.

Biraz daha açayım isterseniz;resmen yanlış bilgiler veren birisi çok sayıda mesaj gönderdiği için uzman üye,profesyonel üye falan olamamalı.

Moderatör tarafında düzenlendi:
sayın sanlı sızı kımse yanlıs anlamadı sızın daha once bır konuda sayın fahrı yetısle polemık yasadıgınızı vede o konunun polemık olmasın dıye kapatıldıgını bılıyorum vede su anda kasıtlı olarak sayın uyemızın adını kullanıyorsunuz hıcbır uye adını vermedende bu konudakı goruslerınızı buradan belırtebılırdınız.sayın sanlı polemık yaratmaktan lutfen kacınınız aksı taktırde forum kuralları geregınce yasaklanacaksınız.

Sn. Fahri Yetiş ile polemiğe girmek benim haddim değil,ben sadece yanlış bilgiler veren birisi üst mertebelere gelememeli diye düşünüyorum çünkü biliyorum ki,pek çok öğrenci,çırak v.s. buradan bilgileniyor.

sayın sanlı uyarılarıma ragmen bır uyeye acıkca ve alenen saldırınızdan dolayı sıze forum kuralları geregınce ucgun forumdan uzaklastırıyorum

Moderatör tarafında düzenlendi:
Sn. Fahri Yetiş ile polemiğe girmek benim haddim değil,ben sadece yanlış bilgiler veren birisi üst mertebelere gelememeli diye düşünüyorum çünkü biliyorum ki,pek çok öğrenci,çırak v.s. buradan bilgileniyor.

Hangi bilgiyi yanlış verdiğimi söylerseniz düzeltiriz.Hata yapmak insanlara mah-
sustur.Yanlış dediğiniz bilgiyi araştırırsanız,bozulmaktan da kurtulmuş olursunuz!
Yanlışa ,zamanında müdahale etmiş olsaydınız daha doğru olurdu.

arkadaşlar bence şanlı yı yanlış anlamışsınız. önceki olayı bilmediğim için objektif bi şekilde ne dediğini anlayabiliyorum

Sayın forum yöneticileri,

Ben burada bir adaletsizlik seziyorum,bunu en iyi şu örnekle açıklayabilirim;mesela Sn. Fahri Yetiş iki adet bile mesaj gönderse onursal üyedir,profesyonel üyedir,uzman üyedir v.s. Yani demek istediğim kısaca -Kime göre ve neye göre-

bu demektirki; fahri bey gibi insanların 2 mesajla bile ne kadar bilgili oldukları anlaşılıyor. bazı insanlar mesaj yazmış olmak için mesaj yazıyor ve forumdaki dereceleri artıyor. buna isyan etmiş arkadaş.

diğer mesajlarında da ilk söylediklerini desteklemiş.

bence arkadaşın kötü bi niyeti yoktur, yanlış anlaşılmıştır. bu arada o eski olayı bilmiyorum ve sanlı arkadaşı da tanımam. sadece mesajları bir kez daha ön yargısız okuyunuz.

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
128,207
Kullanıcılar
449,987
Son üye
mavcil19

Yeni konular

Geri