Factory ıo sıemens tıa portal template hatası

Maestra

Üye
Nasıl cözebilirim bilginiz var mi, cok sevinirim yardımcı olursanız

1608221149913.png

Yazımızda endüstrinin can damarı sayılabilecek PLC’yi inceleyeceğiz.
KNX Standardı, küçük bir rezidansın içerisindeki aydınlatma, perde panjur, klima kontrolünden, Dünya’nın en büyük havalimanlarındaki aydınlatma otomasyonu gibi çözümler için tercih edilen bir Dünya standardıdır.
0025:000013 hatasının sebebi proje hasarlı anlamına geliyor

yeni bir proje oluştur ve hasarlı projendeki aynı donanımları ekle ve kaydedip kapat
daha sonra hasarlı projendeki sistem dosyalarını kopyala yeni projedeki sistem dosyasına yapıştır.
projen kurtarılmış olur

proje saglam sadece factory io template hatası varsa kullandıgın tia portal versiyonuna ve plc ye göre template indir

hala çalışmıyorsa projendeki main bloktaki factory io baglantısı için olan fonksiyon blogu silinmiş olabilirmi bak

0025:000013 hatasının sebebi proje hasarlı anlamına geliyor

yeni bir proje oluştur ve hasarlı projendeki aynı donanımları ekle ve kaydedip kapat
daha sonra hasarlı projendeki sistem dosyalarını kopyala yeni projedeki sistem dosyasına yapıştır.
projen kurtarılmış olur

proje saglam sadece factory io template hatası varsa kullandıgın tia portal versiyonuna ve plc ye göre template indir

hala çalışmıyorsa projendeki main bloktaki factory io baglantısı için olan fonksiyon blogu silinmiş olabilirmi bak
mehmet bey cok tesekkürler ilginiz için.

factory ıo templateni rardan cıkarında cözüldü sorun.

yalnız baska sorunla karsı karsıyayım, s7 1200ün simülasyonunu gerçekleştiremiyorum plc simde, bunun yüzünden de factory io ile bağlantı kuramıyorum.

söyle bi ekran karsımda var, yardımlarınızı bekliyorum

1608306663161.png

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
128,193
Kullanıcılar
449,969
Son üye
kdrtkn

Yeni konular

Geri