Fırın artık ısıtmıyor

DraGoo

Üye
Merhaba arkadaşlar.
Beko marka fırını 180 derecede ısıtmaya ayarladım gayet iyi güzel bir şekilde çalışıyordu boştu yiyecekler için ısıtıyordum önceden neyse aradan 5-6 dakika geçti sigortalar attı sigortayı kaldırdım sonra fırını tekrar açtım bu seferde fırın ısıtmıyordu çalışsada derecesi en fazla 20 derece falandı.

Özetle fırın çalışırken sigorta attıktan sonra fırın ısıtmamaya başladı.

Fırın 15 senelik falan var bi 5 yıl kullanılmadı sadece fırın güzel sağlam pek atmaya kıyamıyoruz şimdi

Sizce sorun ne olabilir ? Yaptırmaya kalksak maliyeti ne kadar tutar ? Kendimiz bişeyler halledebilirmiyiz ?

Son düzenleme:
Merhaba arkadaşlar.
Beko marka fırını 180 derecede ısıtmaya ayarladım gayet iyi güzel bir şekilde çalışıyordu boştu yiyecekler için ısıtıyordum önceden neyse aradan 5-6 dakika geçti sigortalar attı sigortayı kaldırdım sonra fırını tekrar açtım bu seferde fırın ısıtmıyordu çalışsada derecesi en fazla 20 derece falandı.

Özetle fırın çalışırken sigorta attıktan sonra fırın ısıtmamaya başladı.

Fırın 15 senelik falan var bi 5 yıl kullanılmadı sadece fırın güzel sağlam pek atmaya kıyamıyoruz şimdi

Sizce sorun ne olabilir ? Yaptırmaya kalksak maliyeti ne kadar tutar ? Kendimiz bişeyler halledebilirmiyiz ?

Büyük ihtimalle rezistansınız patlamış.

Saygılar...

Tek sorun rezistans mıdır kesin mi başka sorunuda varmıdır fırının ?

20 tl rezistans için alsalar bi o kadarda emek isterler.

selam arkadaşlar ben yeni aranıza katıldım yanlış yerdeysem bagışlayın benim beko fırının açma kapama dügmesi arızalandı fırının modeli/ cm 61010/nosu-06,100373,04 bu fırın şuanda yurt dışında ben arızalı parçanın fotoraflarını servise gösterdim yok dediler parcacılara sordum onlarda yok dediler acaba bana Kim yardımcı olabilir becerebilsem aradıgım parçanın fotoraflarını buraya gönderecem saygılarımlan ilgilenen arkadaşlara teşekürler

Orjinali olması gibi bir takıntınız yoksa her türlü anahtar uydurulabilir ; yok orjinal olsun diyorsanız biraz debelenmeniz lazım bulmak için....

Cihaz yurt dışında, siz? Başka servise sorun, vakit sıkıntısı yoksa servise belirtin, daha önce de yazıldı çizildi, servisler yedek parçaları *modeline göre* 10 sene temin etmelidir gerekirse fabrikadan istetir, olumsuz yanıta ısrar edrse fiabrikayı merkezi bizzat ara durumu onlara aktar!

Siz de dışardaysanız bir akrabanız aracılığıyla parçayı göndertirsiniz.

Son düzenleme:

Forum istatistikleri

Konular
128,182
Kullanıcılar
449,952
Son üye
alihan özkan

Yeni konular

Geri