Evdeki çalışan aletlerden kaynaklanan giriş gecikmesi

Ventum0

Üye
Öncelikle merhabalar bilgisayarımda input lag(giriş gecikmesi) sorunu mevcut uzun zamandır çözümünü araştırıyorum ve sonunda buldum evde kullanılan difriz ve buzdolabı fişlerini çekersem yani çalışmasını durdurursam bu sorun büyük oranda azalıyor fakat 0 lanmıyor 0 lanması için sanırım elektrikçi çağırmalıyım fakat elektrikçiye kendimi nasıl telafuz edeceğimi bilmiyorum aranızda elektrikçi ve bu konulardan anlayan vardır istediğini sorabilir elimden geldiğince dener cevap veririm

Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
Öncelikle merhabalar bilgisayarımda input lag(giriş gecikmesi) sorunu mevcut uzun zamandır çözümünü araştırıyorum ve sonunda buldum evde kullanılan difriz ve buzdolabı fişlerini çekersem yani çalışmasını durdurursam bu sorun büyük oranda azalıyor fakat 0 lanmıyor 0 lanması için sanırım elektrikçi çağırmalıyım fakat elektrikçiye kendimi nasıl telafuz edeceğimi bilmiyorum aranızda elektrikçi ve bu konulardan anlayan vardır istediğini sorabilir elimden geldiğince dener cevap veririm

Sorununuzu çözer mi ? ilk önce elektronikci usta arkadaşlara danışmanız

https://www.google.com/amp/s/www.technopat.net/sosyal/konu/buzdolabi-calisinca-pc-duezguen-calismiyor.180759/?amp=1

https://320volt.com/derin-dondurucu-calisinca-lcd-ekran-kararmasi/

Son düzenleme:
buzdolabı ve dondurucunun fişini çektiği için içinde kiler bozulduğu için anne ve babası döverek öldürdü haberi olmasın? harmonik için konuya hakim usta bulmalı... Şebeke voltajı mükemmel sinus değil nedeni bu olabilir.

Arkadas 12 volt 60 amper bir akü alsın. Bunu bir şarj aleti ile şarj etsin. Çıkışa uygun güçte saf sinüs inverter alsın kullansın.

Şarj aleti ile sebekeden izole olur. Cikistaki inverter de stabilize sinüs ile bilgisayarını beslesin.

Forumda açtığı kac konuda bir sürü öneri aldı ama arkadasimiz hala bozuk kaset gibi başa sarıp duruyor. Ayni soruyu baştan soruyor. Bu yüzden gönderildi arkadaş.

revox_pr99.jpg
Magtape1.jpg

Forum istatistikleri

Konular
128,179
Kullanıcılar
449,940
Son üye
yavuzturan

Yeni konular

Geri